1%
  • 0/10

ساخت بازی The Witcher 4 از امسال آغاز می‌شود

با تیم ۴۰۰ نفره

ساخت بازی The Witcher 4 از امسال آغاز می‌شود ۰ ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
ساخت بازی The Witcher 4

به گفته مدیر سی دی پراجکت رد، روند ساخت بازی The Witcher 4 در ادامه سال جاری وارد فاز اصلی می‌شود.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، دنباله سری ویچر با نام رمزی Polaris در حال حاضر روند ساخت خود را سپری می‌کند. در حالی که هنوز جزئیات زیادی از این پروژه در دسترس نیست، اما دو ماه پیش بود که استودیوی سی دی پراجکت رد در پیامی خاطرنشان کرد که حدود ۳۳۰ نفر مشغول توسعه بازی هستند.

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش آدام بادوفسکی، مدیر سی دی پراجکت، در گفت‌وگویی اعلام کرد که روند تولید بازی جدید سری ویچر در ادامه سال جاری میلادی آغاز خواهد شد. به گفته او، این استودیو در نظر دارد که حدود چهارصد نفر از اعضا به طور ویژه روی ساخت بازی The Witcher 4 فعالیت کنند.

آدام بادوفسکی در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما تمایل داریم تا اواسط سال ۲۰۲۴ میلادی نزدیک به ۴۰۰ نفر روی این پروژه کار کنند.

در حال حاضر جزئیاتی از بازی مورد انتظار The Witcher 4 در دسترس نیست و جدا از تاریخ انتشار، هنوز تاریخ رونمایی بازی نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال، برخلاف عناوین پیشین سی دی پراجکت، این اثر با استفاده از موتور قدرتمند آنریل انجین ۵ توسعه می‌‎یابد.

دقت داشته باشید که بازی ویچر ۴ تنها بازی جدید سی دی پراجکت رد نیست و این استودیو در حال حاضر روی دیگر پروژه‌ها نیز فعالیت می‌کند. جدا از ساخت اسپین آف ویچر و آغاز سه گانه جدید این مجموعه، تیم سازنده روی ساخت دنباله Cyberpunk 2077 نیز کار می‌کند.

این پروژه با نام رمزی Orion شناخته می‌شود که بر اساس اظهارات اخیر آدام بادوفسکی، قرار است تا پایان سال جاری میلادی نزدیک به ۸۰ نفر روی پروژه مشغول به کار باشند. از دیگر پروژه‌های این استودیو می‌توان به ساخت یک آی‌پی جدید اشاره کرد که اطلاعاتی از آن در دست نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments