دومین کلیپ تبلیغاتی Cyberpunk 2077 با هنرنمایی کیانو ریوز منتشر شد

اینبار هم از آهنگ Bad Guy استفاده شده است

شرکت سی‌دی پراجکت رد که وظیفه‌ی نشر را به دوش می‌کشد، دومین کلیپ تبلیغاتی Cyberpunk 2077 را با هنرنمایی کیانو ریوز به اشتراک گذاشت.

سی‌دی پراجکت رد در جریان پنل مایکروسافت در E3 2019 تایید کرد کیانو ریوز (Keanu Reeves) در Cyberpunk 2077 حضور دارد. به بیان دقیق‌تر، از شکل و شمایل این بازیگر محبوب برای خلق شخصیتی به نام جانی سیلورهند استفاده شده است. ریوز همچنین وظیفه‌ی صداپیشگی و ضبط انمیشن‌های موشن کپچر او را بر عهده داشت. تایید چنین خبر غافل‌گیرکننده‌ای از سوی سازندگان، موجی از بازخوردهای مثبت را در شبکه‌های اجتماعی به وجود آورد. با در نظر گرفتن این موضوع، کاملا طبیعی است که تیم تولید بخواهد نهایت بهره را از بازیگر سری فیلم‌های جان ویک در ویدیوهای تبلیغاتی ببرد.

شرکت سی‌دی پراجکت رد که وظیفه‌ی نشر را بر عهده دارد، دومین کلیپ تبلیغاتی Cyberpunk 2077 را با هنرنمایی کیانو ریوز در فضای مجازی منتشر کرد. این ویدیو دقیقا ۳۰ ثانیه زمان داشته و در بخش‌های ابتدایی و پس از خوشامد گویی ریوز، نماهای مختلفی از شهر نایت سیتی را نشان می‌دهد. سپس، صحنه‌هایی را می‌بینیم که در آن‌ها روی بدن ساکنین شهر ارتقاهایی صورت می‌گیرد. نهایتا با وی شخصیت اصلی داستان ملاقات می‌کنیم که با تعدادی از دشمنان خود درگیر می‌شود. در تمام طول این مدت، بازیگر سری فیلم‌های ماتریکس مشغول گفتن جملات مختلفی است. برای مثال، در یک صحنه می‌گوید تنها محدودیتی که در جهان بازی وجود دارد، خواسته‌های خود شما است. در ضمن، برای آماده کردن این ویدیو از آهنگ Bad Guy اثر بیلی ایلیش (Billie Eilish) استفاده شده است.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از داستان Cyberpunk 2077 نداریم. تنها می‌دانیم شخصیت اصلی فردی به نام وی است که بسته به انتخاب کاربر می‌تواند سرگذشت و قابلیت‌های متفاوتی داشته باشد. در ضمن، اتفاقات در شهری رخ می‌دهند که قوانین کشوری و ایالتی معنایی در آن ندارند. همین مسئله هم باعث شده گروه‌های خلافکاری برای افزایش قدرت و نفوذ خود دست به هر کاری بزنند. البته شرکت‌های فعال در حوزه تکنولوژی اصلی‌ترین حاکمان شهر به شمار می‌روند.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین محصول سازندگان سه‌گانه‌ی ویچر در تاریخ ۲۹ آبان (مصادف با نوزدهم نوامبر) برای کنسول‌های نسل هشتمی، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. دارندگان پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس هم در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی قادر خواهند بود به تجربه‌ی این بازی بپردازند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا