#مهسا_امینی

بازی Cyberpunk 2077 رکورد جدیدی را برای استیم ثبت کرد

۲۴ میلیون بازیکن!


نسخه‌ی PC بازی Cyberpunk 2077 موفق شده با آمار ۲۴ میلیون بازیکن رکورد جدیدی را برای پلتفرم استیم ثبت کند.

این‌طور که پیداست، کاربران رایانه‌های شخصی تجربه‌ی نسبتا بهتری را با Cyberpunk 2077 داشته‌اند. این عنوان نقش‌‌آفرینی اخیرا عرضه شده اما به دلیل باگ‌ها و خرابی‌های فراوان خود، مشکلات زیادی برای توسعه‌دهندگان در پی داشته است. البته گفته می‌شود نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان این عنوان با مشکلات قابل توجهی همراه بوده و کاربران به‌شدت ناراضی هستند. از سوی دیگر، ۲۴ میلیون نفر از کاربران استیم با تجربه‌ی سایبرپانک 2077 رکورد جدیدی را به ثبت رسانده‌اند. رکورد قبلی ۲۲ میلیون نفر بوده و متعلق به زمانی است که شیوع ویروس کرونا در اوج خود قرار داشته و عده‌ی زیادی در قرنطینه بوده‌اند.

جالب است بدانید سی‌دی پراجکت در تلاش است تا با به‌روزرسانی‌هایی که برای بازی جدید خود ارائه می‌دهد، تعدادی از مشکلات را حل کرده و به بهبود سایبرپانک 2077 کمک کند. در آپدیت جدید، باگ‌های تعدادی از ماموریت‌ها و کنترل ماشه‌ها بهبود می‌یابد. همچنین، به‌روزرسانی Hotfix 1.04 شامل بخشی از اصلاحات پیرامون جزئیات بصری است و به طور کلی گرافیک Cyberpunk 2077 ثبات بیشتری پیدا می‌کند. این درحالی است که نسخه‌ی نسل هشتمی این بازی همچنان با مشکلات زیادی همراه است و کاربران به شدت ناراضی هستند.

لازم به ذکر است که بازی سایبرپانک 2077 اخیرا منتشر و موفق شده نمرات خوبی از سایت‌ها و کارشناسان ویدیوگیم دریافت کند. اگر می‌خواهید درمورد این عنوان بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آنچه باید درمورد جدیدترین ساخته‌ی سی‌دی پراجکت رد بدانیم را مطالعه کنید. همچنین، برای اطلاعات بیشتر درمورد سیستم مورد نیاز بازی سایبرپانک 2077، می‌توانید از مطلب مرتبط به آن در سرگرمی استفاده کنید.

این عنوان جدید سی‌دی پراجکت رد درحال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‎‌توانند از تجربه‌ی آن لذت ببرند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا