شایعه: مدت زمان بازی Cyberpunk 2077 مشخص شد

البته این زمان برای تجربه‌ی داستان آن کوتاه‌تر است

مدت زمان Cyberpunk 2077

یکی از توسعه‌دهندگان بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 بعد از ۱۷۵ ساعت هنوز آن را تمام نکرده است.

همان‌طور که می‌دانید بازی نقش‌آفرینی Cyberpunk 2077 بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار قرار است در تاریخ ۲۰ آذر ماه امسال (مصادف با ۱۰ دسامبر سال جاری میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهمی منتشر شود. این روزها همه برای این اثر استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) هیجان‌زده هستند تا جدیدترین عنوان این توسعه‎‌دهنده را تجربه کنند.

طبق اطلاعات منتشر شده، به‌نظر می‌رسد بازی Cyberpunk 2077 بیش‌تر از ۱۷۵ ساعت زمان می‌برد تا به‌طور کامل به پایان برسد. یکی از QA تسترهای سی‌دی پراجکت که مشغول تجربه‌ی بازی‌ بوده، بعد از ۱۷۵ ساعت هنوز سایبرپانک 2077 را به پایان نرسانده است. این خبر خوبی برای چشم‌ انتظاران این عنوان نقش‌آفرینی به شمار می‌رود و برای آن‌ها خوش‌حال‌کننده است. البته، لازم به ذکر است که او گفته با درجه‌ سختی دشوار این عنوان را تجربه می‌کند و به هر گوشه‌ی آن سر می‌زد. در واقع کسانی که بخواهند فقط بخش داستان بازی را تجربه کنند، می‌توانند در زمان کمتری آن را به پایان برسانند.

برای اطلاعات بیشتر درمورد سیستم مورد نیاز بازی سایبرپانک 2077، می‌توانید از مطلب مرتبط به آن در سرگرمی استفاده کنید.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار و نقش‌آفرینی سایبرپانک 2077 قرار بود در تاریخ ۲۹ آبان (مصادف با ۱۹ نوامبر) به بازار بیاید اما علاقه‌مندان اکنون باید تا تاریخ ۲۰ آذر ماه امسال (مصادف با ۱۰ دسامبر سال جاری میلادی) منتظر بمانند. خبر خوب برای خریداران نسخه‌ی نسل هشتم این بازی آن است که کاربران به رایگان می‌توانند بازی خود را به نسل بعدی ارتقا دهند و از تجربه‌ی این عنوان سی‌دی پراجکت در پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس لذت ببرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا