آیا بازی Cyberpunk 2077 از انتقال سیو بین نسلی پشتیبانی می‌کند؟

سی‌دی پراجکت رسما قابلیت کراس‌سیو را تایید کرد

بازی Cyberpunk 2077 از انتقال سیو بین نسلی پشتیبانی می‌کند

بازیکنان بازی Cyberpunk 2077 قادر خواهند بود فایل‌های ذخیره شده خود را از کنسول‌های نسل قبل به کنسول‌های نسل جدیدشان منتقل کنند.

کمپانی CD Projekt Red تایید کرده است که بازی Cyberpunk 2077 از سازگاری انتقال سیو بین نسلی پشتیبانی خواهد کرد. با توجه به اینکه خرید کنسول نسل جدید، به علت کمبود و مشکلات در عرضه، دشوار است، امکان بازی کردن سایبرپانک 2077 روی کنسول‌های نسل فعلی و ادامه آن از طریق کنسول‌های جدید، ویژگی فوق‌العاده‌ای به حساب می‌آید که باعث می‌شود بازیکنان تجربه‌ی بهتری از این اثر داشته باشند.

سازنده‌ی لهستانی این عنوان، از مدت‌ها قبل نوید یک بازی با وسعت عظیم، همراه با جزئیات، شخصیت‌ها و محتوای بی‌شمار برای کاوش را داده است. متاسفانه با گذشت هشت سال از زمان معرفی سایبرپانک 2077، هواداران همچنان در انتظار تجربه‌ی این اثر هستند و تاریخ عرضه‌ی بازی بارها و بارها به تعویق افتاده است. آخرین تاخیر، انتشار بازی را تا ماه دسامبر عقب انداخت و برای جامعه گیمرها بسیار شوکه کننده بود. حتی توسعه دهندگانی که روی این عنوان کار می‌کردند همزمان با انتشار رسمی خبر تاخیر، از آن مطلع شدند. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه Cyberpunk 2077 یک بار دیگر قبل از انتشار به تاخیر خواهد افتاد، هرچند که بعید به نظر می‌رسد.

سرانجام Cyberpunk 2077 قرار است انتشار یاید و امروز تیم سازندگان این بازی جزئیات هیجان انگیزی را در توییتر فاش کرد. افرادی که نسخه‌های پلی‌استیشن 4 یا ایکس‌باکس وان بازی سایبرپانک 2077 را خریداری می‌کنند، می‌توانند دیتا‌های سیو بازی خود را به کنسول نسل بعدی مربوطه منتقل کنند.

برای خانواده Xbox این کار از طریق سیستم Smart Delivery این پلتفرم قابل انجام است. دارندگان PlayStation هم می‌توانند داده‌های خود از بعد از ذخیره‌سازی با استفاده از سرویس PS Plus، انتقال اطلاعات را انجام دهند یا از یک هارد دیسک اکسترنال استفاده کنند. سپس می‌توانند بدون از بین رفتن داده‌ها به ادامه انجام بازی بپردازند و از مزایای کنسول‌های نسل جدید بهره‌مند شوند.

اگر Cyberpunk2077 را در پلی‌استیشن 4 یا ایکس‌باکس وان بازی کنید، می‌توانید آن را در کنسول مربوطه نسل بعدی ادامه دهید!

بازی Cyberpunk 2077 قرار است پس از چندین تاخیر، در تاریخ ۱۰ دسامبر (۲۰ آذر ماه) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ایکس / اس، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا