برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

از طرح اولیه Johnny Silverhand در بازی Cyberpunk 2077 رونمایی شد

تصویر اولیه جانی سیلورهند قبل از پیوستن کیانو ریوز به بازی

از طرح اولیه Johnny Silverhand در بازی Cyberpunk 2077 رونمایی شد ۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
بازی Cyberpunk 2077

هرچند که ۸ سال است که از ساخت بازی Cyberpunk 2077 مطلع هستیم اما تا ماه ژوئن سال ۲۰۱۹، اطلاعاتی از شخصیت Johnny Silverhand منتشر نشده بود.

در آن زمان بود که CD Projekt Red از تصویر او در بازی RPG علمی تخیلی خود رونمایی کرد. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این بازی مطلب نقد و بررسی بازی Cyberpunk 2077 را مطالعه کنید.

اولین تصویری که ما از Johnny Silverhand در ذهن داریم، برای زمانی است که او شکل و شمایلی شبیه به بازیگر معروف و محبوب سینما، کیانو ریوز، داشت. شخصیتی خشن، با موهای بلند و با شباهت بسیار به یک راک استار میان‌سال بهترین توصیفی است که می‌توان از شمایل Johnny Silverhand داشت. اکنون به‌ لطف برخی از هنرهای مفهومی جدید، طرفداران می‌توانند مشاهده کنند که شخصیت Johnny Silverhand قبل از اضافه شدن کیانو ریوز به این بازی چگونه بوده است.

قطعاً برای طرفداران بازی Cyberpunk 2077 جالب است که بدانند درصورتی‌که کیانو ریوز به این بازی افزوده نمی‌شد، قیافه Johnny Silverhand به چه شکلی بود. در تصویر زیر می‌توانید طراحی اولیه تصویر Johnny Silverhand را قبل از شبیه شدن این شخصیت به کیانو ریوز، مشاهده کنید.

در این تصویر دست فلزی این شخصیت، ظاهر متفاوت‌تری نسبت به آنچه در نسخه منتشرشده بازی مشاهده می‌کنیم، دارد.

در این بازی V یک مزدور کوچک است که مانند افراد دیگر برای بالا رفتن از هرم نایت سیتی تلاش می‌کند اما پس از یک دزدی ناموفق، مجبور به میزبانی از یک چیپ در مغزش می‌شود؛ چیپی که حامل شخصیت Johnny Silverhand است. این چیپ پیشرفته به‌مرور باعث می‌شود تا هویت V از بین برود و تبدیل به میزبانی برای شخصیت Johnny Silverhand شود.

این بازی که پس از ۸ سال انتظار منتشر شد، با مشکلات فراوانی که داشت، باعث ناامیدی بسیاری از طرفداران شد اما CD Projekt Red قول داده با آپدیت‌هایی که به‌مرور منتشر خواهد کرد، مشکلات این بازی را برطرف کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments