نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 لو رفت

سی‌دی پراجکت هنوز تایید نکرده است

Cyberpunk 2077

به تازگی اطلاعات تازه‌ای از بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 لو رفته است.

با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی بازی Cyberpunk 2077، هر روز اخبار و شایعات جدیدی از آن منتشر می‌شود و هواداران را هیجان‌زده‌تر می‌کند. بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۷ شهریور ماه (مصادف با هفدهم سپتامبر) منتشر شود. با شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و به‌وجود آمدن مشکلات مختلف پیرامون محدودیت‌های اعمال شده، انتشار آن به تاریخ ۲۹ آبان ماه امسال (مصادف با نوزدهم نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) موکول شده است.

طبق اطلاعاتی که مدتی پیش توسط سی‌دی پراجکت (CD Projekt Red)، توسعه‌دهنده‌ی Cyberpunk 2077 منتشر شد، نسخه‌ی کالتور بازی که محتوای جذابی هم دارد، به زودی عرضه می‌شود. به‌ تازگی عکسی از نقشه‌ی نایت سیتی بازی سایبرپانک در اینترنت منتشر شده که توجه عده‌ی زیادی را جلب کرده است و برخی طرفداران با بررسی آن، مکان‌های مختلف نایت سیتی را کشف کرده‌اند. این عکس در ردیت پخش شده و هنوز از درستی محتوای آن مطمئن نیستیم. در واقع، توسعه‌دهندگان هنوز این تصویر را تایید نکرده و در این مورد ابراز نظری نکرده‌اند.

Cyberpunk 2077

اگر محتوای این نقشه مطابق چیزی که در Cyberpunk 2077 قرار است تجربه کنیم باشد، مکان‌های زیادی هستند که کاربران باید در آن‌ها به انجام ماموریت‌ها و تجربه‌ی بازی بپردازند. البته، این عنوان در سبک نقش‌آفرینی توسعه یافته و وجود مناطق گوناگون، قبل‌تر هم قابل پیش‌بینی بوده است.

این عنوان هیجان‌انگیز برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و سپس نسخه‌ی نسل نهم آن با عرضه‌ی کنسول‌های جدید ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و پلی‌استیشن 5، راهی بازار خواهد شد. خبر خوب این است که خریداران نسخه‌ی نسل هشتم، به رایگان می‌توانند بازی خود را به نسل بعدی ارتقا دهند و از تجربه‌ی این عنوان سی‌دی پراجکت لذت ببرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا