#مهسا_امینی

تیزر جدید Cruella تبدیل شدن کارگری بی‌آزار به جنایتکاری خشن را به تصویر می‌کشد

این ویدیو یک دقیقه زمان دارد

استودیوی والت دیزنی موشن پیکچرز ساعاتی قبل تیزر جدید Cruella را منتشر کرد که یک دقیقه زمان داشته و قوس شخصیتی کروئلا را نشان می‌دهد.

پس از اینکه نسخه‌ی لایو اکشن Alice in Wonderland توانست به فروشی یک میلیاردی دست یابد، والت دیزنی پیکچرز تصمیم گرفت سرمایه‌گذاری بیشتری روی ساخت ریمیک انیمیشن‌های قدیمی خود انجام دهد. نتیجه‌ی چنین تصمیمی، در دست ساخت قرار گرفتن پروژه‌های مختلف از جمله Cruella بود. دیزنی در سال ۲۰۱۱ میلادی ساخت چنین فیلمی را به صورت رسمی اعلام کرد اما عجله‌ی چندانی برای اکرانش نداشت. از همین رو، روند پیشرفت پروژه بسیار آهسته بود. با گذشت پنج سال، اما استون (Emma Stone) به پروژه اضافه شد تا نقش کروئلا را جلوی دوربین ایفا کند.

والت دیزنی پیکچرز در نوامبر سال ۲۰۱۶ میلادی با الکس تیمبرز (Alex Timbers) به توافق رسید تا وظیفه‌ی کارگردانی را به دوش بکشد اما او مجبور شد تیم را ترک کند؛ زیرا فیلم سینمایی Cruella با پروژه‌ی دیگرش تداخل زمانی داشت. در پی این اتفاق، والت دیزنی کریگ گیلسپی (Craig Gillespie) را به عنوان کارگردان جایگزین انتخاب کرد. در ضمن، نقش منفی داستان هم به اما تامپسون (Emma Thompson) رسید، هر چند تهیه‌کنندگان نام‌های شناخته‌شده‌تری از جمله نیکول کیدمن (Nicole Kidman)، شارلیز ترون (Charlize Theron) و جولیان مور (Julianne Moore) را در نظر گرفته بودند.

والت دیزنی موشن پیکچرز ساعاتی قبل تیزر جدید Cruella را منتشر کرد که یک دقیقه زمان دارد. داستان در دهه‌ی ۷۰میلادی لندن جریان داشته و حول محور دختر جوانی به نام استلا می‌چرخد که باهوش و خلاق بوده و می‌خواهد به واسطه‌ی طراحی‌هایش در زمینه‌ی لباس نامی برای خود دست و پا کند. او طی اتفاقی با دو سارق آشنا شده و به کمک آن‌ها به انجام کارهای مختلف می‌پردازد. در همین حین، توجه بارونس به طراحی‌های خاص استلا جلب شده و او را در خانه‌ی مد و فشن استخدام می‌کند. در ادامه، اتفاقاتی میان این دو شخصیت رخ می‌دهد که استلا را به هیولایی که امروز می‌شناسیم تبدیل می‌کند.

تیزر جدید Cruella بخشی از قوس شخصیتی کروئلا را به تصویر می‌کشد. در ابتدا دختری را شاهد هستیم که گمان می‌کند بازار کار منتظر او بوده و به محض ورود، می‌تواند به چیزی که می‌خواهد دست یافته و به چهره‌ای مشهور تبدیل شود. با این حال، توسط اطرافیانش نادیده می‌شود. این شرایط ادامه دارد تا اینکه شخصیت اصلی داستان تصمیم می‌گیرد مسیر متفاوتی را در پیش گرفته و به دنیای جنایتکاران بپیوندد. اگر به یاد داشته باشید، فیلم سینمایی Joker که در سال ۲۰۱۹ میلادی اکران شد روند مشابهی داشت. همین موضوع باعث شده بسیاری از طرفداران محصول دی‌سی را با محصول والت دیزنی پیکچرز مقایسه کنند.

اما استون و اما تامپسون تنها چهره‌های مشهوری نیستند که در جدیدترین اقتباس سینمایی کروئلا حضور دارند. از دیگر بازیگرهای شناخته‌شده می‌توان مارک استرانگ (Mark Strong) را نام برد. در انتها، لازم به ذکر است Cruella از تاریخ ۷ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۸ مه) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا