تریلر نهایی بازی Crossfire X منتشر شد + زیرنویس فارسی اختصاصی

جنگ سایه‌ها

با اعلام رسمی سازندگان، به تازگی تریلر نهایی بازی Crossfire X منتشر شده و همراه با آن، خود این عنوان نیز از امروز برای تمامی دارندگان کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس – اس و همچنین ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد.

یکی از جدیدترین عناوین انحصاری استودیو رمدی (Remedy) که صرفا برای کنسول‌های ایکس باکس عرضه شده، عنوان Crossfire X نام دارد. این بازی حدودا دو سال پیش در رویدادهای آنلاین ایکس باکس معرفی شده و سپس جزئیات فراوانی درباره آن منتشر شد.

طبق این جزئیات، گفته شده بود که بازی یک بخش رایگان برای حالت چند نفره دارد و همچنین بخش داستانی، برای علاقه‌مندان به یک روایت پر از صحنه‌های اکشن، به قیمت یک بازی کامل در دسترس خواهد بود. درست مثل بازری Halo: Infinite که بخش داستانی آن هم به تازگی در اختیار کاربران قرار گرفته و پولی است!

با این حال، گرچه هیچ چیز از داستان بازی Crossfire X گفته نشده بود، اما حداقل می‌دانیم که انتظارات بسیاری از حالت چند نفره آن می‌رود. به همین دلیل نیز در تریلر زیر، می‌توانید مواردی را از این داستان مشاهده کنید، گرچه خیلی هم ویدیو مورد نظر، داستان محور نیست.

تریلر نهایی بازی Crossfire X

در ویدیو منتشر شده، می‌توانید ببینید که دو تیم از گروه‌های مختلف، قصد دارند تا با یکدیگر مذاکره کنند. اما هنگام چیدن قرار ملاقات، هر دو طرف رو به یاران خود اظهار می‌کنند که هیچ اعتمادی را به طرف مقابل ندارند. به همین دلیل نیز هر دو برای خود یک سری نیرو پشتیبانی تعیین می‌کنند که به نحوی نقشه B آن‌ها باشد.

نقشه دوم تیم‌ها تا لحظات میانی تریلر مشخص نمی‌شود، تا اینکه می‌بینیم یکی از طرفین قرارداد خیلی شیک قرارداد را پاره می‌کند! سپس بدون اینکه دو طرف مستقیم به یکدیگر تیر بزنند، می‌بینیم که مشاور یکی از آن‌ها دستور شلیک را به یک هلی‌کوپتر می‌دهد تا تیم مقابل را با خاک یکسان کند. اما درست در همین زمان، نقشه دوم تیم آسیب‌دیده با نوعی تکنولوژی عجیب مشخص می‌شود.

همه چیز در این تریلر نهایی بازی Crossfire X درهم و برهم است. طوری که شاید به همین خاطر هم منتقدین IGN هیچ نظر مثبتی نسبت به داستان این بازی نداشته و آن را به نحوی بی سر و ته خوانده‌اند!

بازی Crossfire X هم‌اکنون برای تمامی دارندگان کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس – اس و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد. بخش چند نفره بازی رایگان خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا