1%
  • 0/10

به‌روزرسانی Crash Team Rumble پرداخت درون برنامه‌ای آن را حذف می‌کند

به همراه تغییری دیگر

به‌روزرسانی Crash Team Rumble پرداخت درون برنامه‌ای آن را حذف می‌کند ۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
به‌روزرسانی Crash Team Rumble

به‌روزرسانی Crash Team Rumble سبب حذف قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای شده اما تغییرات دیگری را نیز در بازی اعمال می‌کند.

براساس اطلاعات منتشر شده، طی انتشار به‌روزرسانی جدید که در تاریخ 4 مارس در دسترس قرار می‌گیرد، پرداخت درون برنامه‌ای از بازی حذف می‌شود. با این حال این به‌روزرسانی پایانی بر پشتیبانی تیم سازنده از بازی آنلاین چندنفره خود به شمار می‌رود. هم‌چنین با توجه به این موضوع که استودیو تویز فور باب (Toys for Bob) دیگر روی بازی کار نخواهد کرد، تغییراتی در آن صورت می‌گیرد.

براساس گزارش منتشرشده از سوی نشریه IGN، اطلاع‌رسانی داخلی بازی در Crash Team Rumble تایید می‌کند به‌روزرسانی جدید آن، آخرین محتوای پس از انتشار بازی خواهد بود. آخرین به‌روزرسانی Crash Team Rumble یک بتل پس با سطح 500 معرفی کرده که شامل 104 آیتم جدید می‌شود. هم‌چنین این بتل پس جدید تمامی محتویات بتل‌ پس‌ سیزن‌های قبلی بازی را شامل می‌شود.

این موضوع باعث می‌شود هم افرادی که به تازگی مشغول تجربه بازی شده‌اند و هم پلیرهای قدیمی آن بتوانند از تجربه بازی لذت برده و تا زمانی که سرورهای بازی فعال است، آیتم‌ها و پاداش‌های مختلف و متنوع را برای خود آنلاک نمایند. هر گونه Crash Coins که واحد پولی بازی محسوب می‌شود در اختیارتان باقی مانده باشد می‌تواند برای خرید آیتم‌های مختلف بتل پس مورد استفاده قرار بگیرد.

تغییرات صورت گرفته به دنبال بخشی از بیانیه استودیو تویز فور باب مبنی بر جدایی از شرکت اکتیویژن و مستقل شدن آن‌ها صورت گرفته است. اگرچه این استودیو دیگر روی بازی کار نخواهد کرد اما شرکت اکتیویژن هم‌چنان به پشتیبانی از سرورهای بازی و نگهداری آن‌ها پس از انتشار آخرین به‌روزرسانی آن نیز ادامه خواهد داد.

استودیو تویز فور باب به دنبال راهی برای ایجاد همکاری با شرکت مایکروسافت بوده و در همین حال، هر دو شرکت مایکروسافت و اکتیویژن، پشتیبانی و حمایت خود را از این استودیو و تصمیم جدید آن‌ها مبنی بر مستقل شدن ابراز داشته‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments