1%
  • 9/10

فروش Crash Bandicoot N.Sane Trilogy به 20 میلیون نسخه رسید

دستیابی به نقطه‌عطف

فروش Crash Bandicoot N.Sane Trilogy به 20 میلیون نسخه رسید ۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
فروش Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

پس از گذشت هفت سال از انتشار، فروش Crash Bandicoot N.Sane Trilogy به 20 میلیون نسخه در سرتاسر دنیا رسید که موفقیتی بسیار بزرگ محسوب می‌شود.

عنوان Crash Bandicoot N.Sane Trilogy شامل سه نسخه ابتدایی این مجموعه بوده که برای اولین کنسول از خانواده پلی استیشن ساخته و عرضه شده بودند. در حالی که گیم‌پلی این عناوین بدون تغییر ماندند، عناصر بصری و گرافیکی آن‌ها با تغییرات اساسی مواجه شده به طوری که به مانند یک بازی جدید و مدرن به نظر می‌رسد.

پس از عرضه بازی با نقدها و استقبال بسیار مثبتی همراه شد و بسیاری، استودیو Vicarious Visions را به دلیل چگونگی حفظ ماهیت اصلی عناوین اورجینال این مجموعه ستایش کردند که سبب می‌شود این مجموعه در عین حفظ حس نوستالژی، برای مخاطبین امروزی قابل تجربه شود. این مجموعه بازسازی شده موجب احیای مجدد شخصیت کرش باندیکوت و به دنبال آن ساخت بازی Crash Bandicoot 4 شد.

حساب کاربری رسمی این مجموعه در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق به صورت رسمی اعلام کرد که میزان فروش Crash Bandicoot N.Sane Trilogy به نقطه عطف جدیدی دست پیدا کرده و در همین راستا به عدد 20 میلیون نسخه در سرتاسر جهان رسیده است که عملکرد بسیار درخشانی برای یک مجموعه به صورت کلی به شمار می‌رود. به همین دلیل است که می‌توان Crash Bandicoot N.Sane Trilogy را به عنوان یکی از بهترین بازسازی‌های صورت گرفته در بازار ویدئوگیم در نظر گرفت.

اگرچه بازی پس از گذشت هفت سال از عرضه در سال 2017 به این میزان دست پیدا کرده اما این موضوع نباید از اهمیت عملکرد درخشان تجاری آن کم کند. این موضوع نشان می‌دهد پس از گذشت نزدیک به سی سال از عرضه مجموعه کرش باندیکوت در سال 1996، گیمرها هم‌چنان تا چه اندازه عاشق این شخصیت هستند.

به دنبال انتشار این توییت، بسیاری از کاربران خواستار بازسازی سایر نسخه‌های این مجموعه و هم‌چنین ساخت ادامه برای نسخه چهارم بودند. با این حال باید به این موضوع توجه داشته باشیم که به غیر از سه گانه اصلی و بازی Crash Team Racing که آن نیز نسخه بازسازی مخصوص به خود را دریافت کرد، سایر بازی‌های قدیمی این مجموعه از محبوبیت و کیفیت قابل توجهی برخوردار نیستند و شاید ساخت نسخه پنجم تصمیم معقول‌تری برای سازندگان آن به شمار برود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments