اولین تریلر سریال Cowboy Bebop روی اختلاف اسپایک و فی تاکید می‌کند

این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان دارد

سرویس استریم نتفلیکس ساعاتی قبل به انتظار‌ها پایان داد و اولین تریلر سریال Cowboy Bebop را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد.

استودیو تمارو (Tomorrow Studios) اوایل جولای ۲۰۱۷ میلادی از همکاری خود با استودیو سانرایز برای ساخت نسخه لایو اکشن و انگلیسی Cowboy Bebop خبر داد. نتفلیکس که از محبوبیت بسیار بالای این انیمه در سراسر جهان اطلاع داشت، مذاکره را با دست‌اندرکاران آغاز کرد تا بتواند وظیفه پخش را بر عهده بگیرد؛ مذاکره‌ای که با موفقیت به انتها رسید. در ضمن، اندره نمک (André Nemec) شورانر نسخه لایو اکشن بوده و روی روند ساخت نظارت دارد. نمک شاید نام مشهوری نباشد اما در پرونده هنری او فیلم‌های سینمایی شاخصی مانند Mission: Impossible – Ghost Protocol و Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows دیده می‌شود.

انیمه سریالی کابوی بیبباپ نخستین بار در سال ۱۹۹۸ میلادی روی آنتن رفت و جنجال‌های زیادی را به وجود آورد. در نتیجه، پس از پخش ۱۲ قسمت شبکه TV Tokyo تصمیم گرفت آن را متوقف کند. با گذشت مدتی، شبکه Wowow امتیاز پخش را تصاحب کرد و آن را به صورت کامل روی آنتن برد. محصول استودیو سانرایر یکی از آثاری است که نسل جدید مخاطبان آمریکایی را با مدیوم انیمه آشنا کرد. در ضمن، داستان در آینده‌ای نه چندان دور جریان داشته و حول محور چند جایزه‌بگیر می‌چرخد. آن‌ها با دستگیری خلافکاران و تحویلشان به نیروی پلیس امرار معاش می‌کنند.

در حالی که کمتر از یک ماه با انتشار فاصله داریم، نتفلیکس اولین تریلر سریال Cowboy Bebop را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و در ابتدا ملاقات اسپایک و آنا را به تصویر می‌کشد. اسپایک در این گفتگو فاش می‌کند حالا به عنوان جایزه‌بگیر فعالیت می‌کند و یک شریک دارد. آنا که نامادری پروتاگونیست بوده و از سرگذشتش خبر دارد، می‌پرسد آیا شریکش می‌داند در گذشته چه کسی بود؟ ویدیو سپس صحنه‌های مختلفی را نشان داده و در همین حین، صدای اسپایک را می‌شنویم که خطاب به فردی تاکید دارد اگر پلیس و جایزه‌بگیران تو را پیدا نکنند، اعضای سندیکا اژدهای قرمز این کار را انجام می‌دهند.

اولین تریلر سریال Cowboy Bebop در ادامه فی ولنتاین را نشان می‌دهد که طی اتفاقاتی با اسپایک و جت بلک ملاقات کرده و تصمیم می‌گیرد به تیمشان ملحق شود. مطابق انتظار، اسپایک دیدگاه مثبتی نسبت به عضو جدید نداشته و ترجیح می‌دهد جانش را بگیرد؛ موضوعی که به خوبی در بخش‌های مختلف ویدیو قابل‌مشاهده است. البته نکاتی که در تریلر وجود دارد به همین موارد خلاصه نمی‌شود.

در صورتی که انیمه سریالی Cowboy Bebop را اخیرا تماشا کرده باشید، باید به یاد بیاورد صریحا به گذشته اسپایک نپرداخته اما اولین تریلری که از سریال لایو اکشن منتشر شده، نشان می‌دهد محصول نتفلیکس مسیر متفاوتی را در پیش گرفته است؛ برای مثال، تریلر در همان ثانیه‌های ابتدایی فاش می‌کند اسپایک نام اصلی پروتاگونیست نبوده و به تازگی آن را انتخاب کرده است. البته این موضوع به هیچ وجه غیرمنتظره نیست؛ زیرا اندره نمک قبلا گفته بود اثری که ساخته، داستان اثر اصلی را گسترش می‌دهد.

بد نیست بدانید تعدادی از دست‌اندرکاران انیمه سریال کابوی بیباپ در ساخت نسخه لایو اکشن نقش دارند. شینیچیرو واتانابه (Shinichirō Watanabe) کارگردان اثر اصلی بوده و به عنوان مشاور به اندره نمک و تیمش کمک کرده است. یوکو کانو (Yoko Kanno) هم بازگشته تا بار دیگر موسیقی متن را آماده کند.

در انتها، سریال کابوی بیباپ از ۱۰ قسمت تشکیل شده و در تاریخ ۲۸ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۹ نوامبر) پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا