پوستر شخصیت‌های سریال Cowboy Bebop منتشر شد

Cowboy Bebop به نتفلیکس می‌آید

شخصیت‌های سریال Cowboy Bebop

پوستر شخصیت‌های سریال  Cowboy Bebop منتشر شده و اکنون می‌توانیم نگاهی دقیق‌تر به شخصیت‌های این لایواکشن داشته باشیم. سریال Cowboy Bebop در واقع لایو اکشن انیمه محبوب Cowboy Bebop است که در سال ۱۹۹۸ در قالب ۲۶ قسمت پخش شد. اکنون با محبوب شدن ژانر انیمه در بین مردم جهان شبکه نتفلیکس قصد دارد تا لایو اکشن یکی از محبوب‌ترین اثار این ژانر را تولید کند. 

این انیمه که بعدها حتی به یک مانگای ماندگار نیز تبدیل شد، داستانی جذاب از آینده کره زمین را تعریف می‌کند. هنگامی که کره خاکی دگر قادر نیست تا خانه انسان‌ها باشد و مردم این کره خاکی به فضا سفر کرده‌اند. اکنون شبکه نتفلیکس این داستان کهنه را با ظاهری مدرن به مخاطبین جدید ارائه می‌کند که بدون شک مخاطبین قدیمی نیز از دیدن آن لذت خواهند برد. 

اکنون که انسان‌ها در فضا زندگی می‌کنند نظم این جامعه جدید توسط پلیس‌های فضایی کنترل می‌شود و این امر باعث شده تا گروهی شکارچی جایزه بگیر به نام Cowboy Bebop در این راه به پلیس فضایی کمک کنند، آن‌ها طی قراردادی افرادی که پلیس به دنبال آن‌ها می‌گردد را پیدا کرده و در ازای مبلغ از پیش تعیین شده به پلیس تحویل می‌دهند. 

در این اثر ما وارد ماجراجویی‌های این گروه شکارچی شده و همسفر آن‌ها می‌شویم. این وسترن فضایی در سال ۲۰۷۱ اتفاق افتاده و بازیگران موفقی در آن به ایفای نقش شخصیت‌های محبوب انیمه مذکور، می‌پردازند. جان چو (John Cho) در نقش اسپایک (Spike)، مصطفی شاکر (Mustafa Shakir) در نقش جت بلک (Jet Black)، دنیلا پیندا (Daniella Pineda) در نقش فی والنتین (Faye Valentine)، النا استین (Elena Satine) در نقش جولیا (Julia) و الکس هاسل (Alex Hassell) در نقش ویسوس (Vicious). 

پوستر شخصیت‌های سریال Cowboy Bebop

هم اکنون که مدت کوتاهی به انتشار این اثر باقی مانده نتفلیکس پس از انتشار تریلر این سریال، اکنون پوسترهایی منتشر کرده که شخصیت‌های اصلی این سریال را با دقت بیشتری نشان داده و ما را با ظاهر هر یک از آن‌ها آشنا می‌کند. با این حال این تصاویر تنها بر چهره این شخصیت‌ها تاکید داشته و لباس‌های آن‌ها را نشان نمی‌دهد. 

در پوسترهای منتشر شده جت بلک، فی والنتین، ویسوس، جولیا و سگ دوست داشتنی گروه بارک را مشاهده می‌کنیم. اگرچه طرفداران با دیدن این پوستر‌ها از عدم حضور شخصیت ادوارد (Edward) بسیار شوکه شدند و بدون شک نبود او در این لایواکشن فقدان بزرگی به حساب خواهد آمد. با این حال تصاویر نشان می‌دهند که نتفلیکس تمام تلاش خود را به کار گرفته تا ظاهر شخصیت‌ها به همتایان خود در انیمه شباهت زیادی داشته باشند. 

اگرچه این اثر تقریبا یک اقتباس آزاد به حساب می‌آید با این حال شورانر این اثر اندره نمک (André Nemec) عنوان کرده است که در این لایو اکشن به المان‌های مهم و جذاب انیمه مانند تصنیف فرشتگان سقوط کرده و سیارک بلوز احترام گذاشته و به آن‌ها اشاره خواهد کرد. نمک علاوه بر این اثر آثار موفقی چون Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadow و Mission: Impossible – Ghost Protocol را نیز در کارنامه حرفه‌ای خود دارد و به نظر می‌رسد این لایو اکشن نیز خوش بدرخشد. همچنین لازم به ذکر است که نویسندگی این اثر را نویسنده مشهور کریستوفر یوست (Christopher Yost) نویسنده فیلم بسیار محبوب Thor: Ragnarok از استودیو مارول برعهده داشته است.

لایو اکشن مذکور در تاریخ ۱۹ ماه نوامبر و در کمتر از یک ماه دیگر توسط شبکه نتفلیکس منتشر می‌شود. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا