موزیک‌های Halo به بازی CS:GO اضافه خواهد شد

استیکرهای هیلو هم‌اکنون برای بازی در دسترس است

Halo در بازی Counter-Strike: GO

شرکت ولو بسته‌ی الحاقی جدیدی برای عنوان Counter-Strike: GO طراحی کرده است که موزیک‌های بازی Halo را به آن اضافه می‌کند.

سرانجام سری Halo با انتشار بازی Halo: Reach به سرویس استیم خواهد آمد و برای بخشی از کمپین تبلیغاتی این بازی، استیکر و موزیک‌های بازی Halo به عنوان CS:GO اضافه خواهد شد. به‌تازگی کپسول استیکر‌ Halo در فروشگاه داخل بازی CS:GO برای فروش قرار گرفته‌ که اکنون قابل خرید است. محتوای این استیکر‌ها تصاویر معروفی از سری بازی‌های Halo است که شامل کلاه‌خود مستر چیف، لوگوی Noble Team و لوگوی UNSC Spartan می‌شود.

اضافه‌ بر این کسانی که Halo: The Master Chief Collection را در استیم خریداری و بازی کنند، کیت موزیک این سری را برای Counter-Strike: GO دریافت خواهند کرد. این موزیک‌ها شامل تم حماسی Halo می‌شود که با گیتار الکتریک نواخته شده است. حساب کاربری توییتر CS:GO در این باره می‌نویسد:

امروز ما هیجان‌زده‌ایم که کپسول استیکر بازی Halo را در CS:GO عرضه کنیم. علاوه بر آن کسانی که بازی Halo: The Master Chief Collection را در استیم خریداری و بازی کنند، از کیت موزیک Halo در CS:GO بهره‌مند خواهند شد.

بازی Halo: Reach برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ منتشر می‌شود. این اولین بار است که The Master Chief Collection برای استیم عرضه می‌شود. این بازی شامل عناوین Halo: Reach ،Halo: Combat Evolved Anniversary ،Halo 2: Anniversary ،Halo 3 ،Halo 3: ODST ،Halo 4 می‌شود. بازیکنان می‌توانند این آثار را در یک باندل به صورت کامل خریداری و یا در صورت علاقه هر کدام را جداگانه تهیه کنند.

محتویات بازی Halo در این هفته به عنوان بخشی از جدیدترین آپدیت به CS:GO اضافه شده است. در این به‌روزرسانی برخی از عملکرد‌های بازی و برخی از مشکلات آن حل شده است.

نظر شما چیست؟ آیا برای اضافه شدن محتویات Halo به CS:GO هیجان دارید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا