تصاویر مپ بازی کانتر استرایک 2 از تغییری بزرگ خبر می‌دهد

تعداد تصاویر به رقم ۵ می‌رسد

مپ بازی کانتر استرایک 2

تصاویر مپ بازی کانتر استرایک 2 که ساعاتی قبل در فروم Reddit قرار گرفته‌اند، تغییری بزرگ نسبت به نسخه‌های قدیمی‌تر را نشان می‌دهد.

اوایل سال جاری میلادی بود که گزارش‌های متعددی از معرفی جدیدترین نسخه سری بازی‌های کانتر استرایک در فضای مجازی منتشر شد. با گذشت مدت کوتاهی از این اتفاق، گزارش‌های غیررسمی رنگ واقعیت به خود گرفتند و ولو به صورت رسمی از Counter-Strike 2 رونمایی کرد. شرکت آمریکایی در زمان معرفی از انتشار جزئیات خودداری کرده و تنها گفت محصول جدیدش بر پایه سورس انجین 2 توسعه یافته و در کنار ارتقا جلوه‌های بصری، شاهد بازطراحی نقشه‌ها و اضافه شدن المان‌های جدید به گیم پلی خواهیم بود.

تصاویر مپ بازی کانتر استرایک 2 که اخیراً در فروم Reddit قرار گرفته، از تغییری بزرگ خبر می‌دهد. محصول جدید ولو هم اکنون در فاز آزمایشی بوده و کاربری با نام iMarbot توانسته از طریق بررسی فایل‌های آپدیت اخیر، این تصاویر را پیدا کند. تصاویر مزبور به Inferno تعلق دارد که یکی از نقشه‌های محبوب به شمار می‌رود. جدا از تغییر جلوه‌های بصری، بخش A تغییر کرده است. در نسخه قدیمی نقشه، نفوذ به A بسیار سخت بود؛ زیرا کاربران مدافع می‌توانستند خودشان را در پشت پله‌ها پنهان کرده و منتظر رقیب بمانند. در ضمن، یکی از بخش‌های Inferno که توسط کاربران با نام Construction شناخته می‌شد، حالا به یک کلیسا تبدیل شده است.

همان‌طور که در پاراگراف پیشین گفته شد، کانتر استرایک 2 در فاز آزمایشی بوده و همه علاقه مندان نمی‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. تصاویری هم که iMarbot پیدا کرده، بخشی از فایل‌های آپدیت اخیر بوده‌اند. این آپدیت مپ Mirage را حذف و مپ‌های Nuke و Office را اضافه کرده است. اینطور که به نظر می‌رسد، ولو می‌خواهد با انتشار یک به یک مپ‌ها، به بررسی بازخوردها پرداخته و با رفع باگ‌های احتمالی، برای عرضه نهایی آماده شود.

کانتر استرایک 2 در حال حاضر تاریخ انتشاری نداشته و تنها می‌دانیم در تابستان سال جاری میلادی برای دارندگان رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا