#مهسا_امینی

کوری بارلوگ بسیار برای بازی Starfield هیجان زده است

کوری بارلوگ برای تجربه روز عرضه بازی استارفیلد مرخصی خواهد گرفت

بازی Starfield

کوری بارلوگ، نویسنده و طراح بازی به‌شدت مطرح God of War به شکل جالبی اعلام کرد برای بازی Starfield بسیار هیجان‌زده است. در ادامه این خبر با سرگرمی همراه باشید.

کوری بارلوگ (Cory Barlog) که یکی از دوست‌داشتنی‌ترین افراد کمپانی سونی محسوب می‌شود، اخیرا طی یک توییتی از هیجان خود نسبت به بازی Starfield پرده برداشت. در توییتر شخصی به مقایسه میزان جلب توجه دو اثر God of War Ragnarok و Starfield در ۱۲ ماه اخیر پرداخته بود. در همین راستا کوری بارلوگ با نوستن کامنتی زیر همین توییت، اعلام کرد که بسیار بسیار برای تجربه این بازی هیجان‌زده است. نکته جالب این بود که وی در ادامه می‌گوید زمانی که بازی منتشر شود، من از سر کار مرخصی می‌گیرم تا بتوانم این اثر به‌شدت موردانتظار را تجربه کنم. 

بازی Starfield

به‌تازگی و در کنفرانس رسمی مایکروسافت و بتسدا از استارفیلد، بازی جدید استودیو به‌شدت مطرح بتسدا (Bethesda) به‌طور کامل و مفصل رونمایی شد. نمایشی که حواشی بسیار پیرامون خود داشت اما درکل باید گفت گیم‌پلی که از بازی مشاهده کردیم، خیره‌کننده بود. شما می‌توانید بررسی مراسم مشترک مایکروسافت و بتسدا درکنار نگاهی به نمایش استارفیلد را در سرگرمی مطالعه کنید. بازی Starfield خط داستانی بسیار طو‌لانی‌تری نسبت به آثار قبلی استودو بتسدا خواهد داشت و محتوای دست‌ساز آن، چندین برابر بیشتر از عناوینی نظیر Fallout 4 یا Skyrim خواهد بود. همچنین با توجه به نمایش‌هایی که از این بازی تماشا کردیم، می‌توانیم انتظار تجربه‌ای طولانی مدت پر از لحظات لذت‌بخش داشته باشیم. دقیقا به‌خاطر امضا عناوین بتسدا که در این بازی نیز مشاهده می‌شد. همچنین سیستم انتخاب دیالوگ بازی به‌صورت Fallout New Vegas خواهد بود و کاراکتر اصلی بازی صداگذاری نخواهد داشت. این مورد بسیار امیدواری ما را از بازی بیشتر می‌کند. 

بازی Starfield در ۶ ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۳ به‌‌صورت انحصاری برای پلتفرم‌های نسل نهم ایکس باکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین از روز عرضه روی سرویس گیم‌پس در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. نظر شما درباره این بازی چیست ؟ آیا شما هم بی‌صبرانه منتظر تجربه جدیدترین دست‌پخت استودیو بتسدا هستید ؟ نظرات خودتان را با ما به‌اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا