امکان رفع مشکلات بازی Control روی کنسول‌های خانگی وجود دارد

رمدی در تلاش برای حل مشکل افت فریم در کنسول‌ها برای بازی Control است

امکان رفع مشکلات بازی Control روی کنسول‌های خانگی وجود دارد نیکان صبوری ۰ ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
رفع مشکلات بازی Control

رمدی اینترتینمنت در خصوص مشکلات بازی Control کاملا آگاه بوده و قرار است با انتشار به‌روزرسانی، آنها را در حد ممکن کاهش دهد.

Remedy Entertainment در وبلاگ رسمی خود از برنامه‌های آینده این شرکت برای آپدیت بازی Control خبر داد. به‌روزرسانی بعدی در خصوص حل مشکلات ایجاد شده در بازی است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به حل مشکل افت فریم در نسخه‌ی کنسولی اشاره کرد.

بازی Control از زمان عرضه مورد استقبال منتقدین قرار گرفته ولی این بازی دارای مشکلاتی است که از جمله‌ی آنها می‌توان به افت فریم در برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان اشاره کرد. کانال یوتیوب دیجیتال فاندری ثابت کرد که در زمان انجام حرکات اکشن به صورت مداوم در نسخه‌های کنسولی، این بازی دچار افت فریم خواهد شد. هدف بازی Control روی 30 فریم بر ثانیه در کنسول‌ها است ولی در زمان اجرای حرکات به صورت مکرر این عدد به 10 فریم بر ثانیه می‌رسد. حتی گاهی اوقات این رقم در بازی ثابت می‌ماند. عملکرد در کنسول‌های پلی‌استیشن 4 پرو و ایکس‌باکس وان ایکس بهتر است ولی با وجود سخت افزار‌های قوی‌تر این مشکلات همچنان در بازی باقی است.

خوشبختانه آپدیتی برای رفع این مشکل خواهد آمد. رمدی اینترتینمنت در بخش خبری سایت بازی Control، از شروع فعالیت تیم توسعه برای حل مشکلات، در راستای بهینه سازی بهتر برای کنسول‌های خانگی خبر داد:

حل این مشکلات زمان می‌خواهد و با فشردن یک دکمه انجام نمی‌شود.

رمدی اعلام کرد، این به‌روزرسانی احتمالا در اواسط یا اواخر ماه سپتامبر منتشر می‌شود که قرار است تنظیمات خاموش و روشن برای Motion blur و Film Grain در تمامی پلتفرم‌ها گذاشته شود. آنها قصد دارند در آپدیت بعدی بارگذاری نقشه را ارتقا دهند و مطمئن شوند که اطلاعاتی مربوطه به صورت مستقیم و درست نمایش داده می‌شود زیرا آنچه که انتظار داشته‌اند، در بازی نشان داده نشد.

پشتیبانی از HDR به بازی اضافه نخواهد شد. آنها در وبلاگ خود اعلام کردند که این تصمیم به دلیل نبود بودجه‌ی کافی گرفته شد و باید آن را برای بخش‌های دیگر از ساخت بازی اختصاص می‌دانند. همچنین رمدی در بلاگ خود افزود که قرار است بخشی از سود بازی را به اضافه کردن محتوای رایگان مانند Photo Mode انتقال دهد و تیم توسعه امیدوار است که با اضافه شدن Photo Mode ناراحتی برخی از بازیکنان از نبود HDR را جبران کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا