1%
  • 0/10

اطلاعات جدید از بازی Control2 و ریمیک Max Payne منتشر شد

2025 طوفانی برای رمدی

اطلاعات جدید از بازی Control2 و ریمیک Max Payne منتشر شد ۲ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک

به تازگی استودیوی رمدی (Remedy Entertainment) جلسه مطبوعاتی را تشکیل داده و در آن اطلاعات جدیدی درباره بازی  Control2 و Max Payne1/2 Remake منشتر کرده است.

پس از موفقیت بازی Control قطعا باید منتظر عرضه دنباله‌هایی از این مجموعه باشیم، علاوه بر آن تقاضای طرفداران برای عرضه نسخه ریمیک بازی محبوب Max Payne، سازندگان را به فکر ساخت هر دوی آن‌ها انداخته است. سال 2022 استودیو رمدی اعلام کرد که پروسه ساخت بازی Control2 شروع شده و سال 2025 بازه عرضه آن اعلام شد. از آن سو شایعات بسیاری پیرامون ریمیک بازی مکس پین به گوش می‌رسید.

ترو ویرتالا (Tero Virtala)، مدیرعامل استودوی رمدی در آخرین جلسه مطبوعاتی اعلام کرد که تا اواخر 2024، بازی ‌های Max Payne1/2 Remake و CONTROL2 وارد فاز جدید و جدی تر توسعه می‌شوند. ایشان تاکیید داشتند که هر دو پروژه باهم و به سرعت روند توسعه را پشت‌سر می‌گذرانند و تاکیید کرد که صبر کنید تا شگفت‌زده شوید. آقای ویرتالا درباره بازی Control2 و ریمیک نسخه‌های اول و دوم مکس پین گفت:

راه‌اندازی موفقیت‌آمیز Alan Wake 2 از دیگر پروژه‌های ما پشتیبانی کرده است. Condor ،Control 2 و Max Payne 1&2 Remake همگی به لطف پرسنل آزاد شده از Alan Wake 2 سرعت توسعه را افزایش داده‌اند و ما انتظار داریم این پروژه‌ها در نیمه اول سال ۲۰۲۴ به مراحل بعدی توسعه خود برسند. ما اکنون دو فرنچایز مهم داریم؛ Control و Alan Wake که از طریق جهان متصل رمدی (Remedy Connected Universe) به هم متصل شده‌اند. رشد و گسترش این فرنچایزها بخش مهمی از آینده ما خواهد بود

در اواخر سال گذشته میلادی (مهر1402) این استودیو اعلام کرد که بازی Control2 همچنان در مرحله مفهومی قرار دارد. پس نتظار می‌رود که طبق تاریخ حدودی تایید شده توسط استودیو رمدی بازی ها در سال 2025 منتشر شوند.

فروش خوب نسخه اول بازی کنترل همچنان ادامه دارد و اخیرا از مرز 4 میلیون نسخه عبور کرد. طرفداران هم بی صبرانه منتظر بازگشت کاراگاه محبوب دنیای ویدیوگیم هستند تا باری دیگر و در قالب بصری زیباتر به ماجراجویی با مکس بپردازیم.

شما بیشتر منتظر کدام یک از این دو بازی هستید ؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments