مراحل ساخت بازی Control به اتمام رسید

عنوان Control رسما گلد شد

مراحل ساخت بازی Control به اتمام رسید نیکان صبوری ۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
مراحل ساخت بازی Control

مراحل ساخت بازی Control به اتمام رسید، این خبر توسط کارگردان دوم بازی، مایکل کاسورینن تایید شد.

تنها یک ماه به انتشار رسمی عنوان Control باقی مانده و مایکل کاسورینن در توییتر رسمی خود خبر گلد شدن بازی را اعلام کرد. Control یک عنوان شوتر سوم شخص است که توسط استودیوی Remedy توسعه یافته است. حال مراحل ساخت این بازی به اتمام رسیده و کارگردان دوم این بازی یعنی مایکل کاسورینن در توییتر خود با انتشار عکسی پایان ساخت بازی را اینگونه بیان کرد:

بلاخره تمام شد. تکنولوژی جدید، ساختاری جدید، مسیری جدید، سه پلتفرم و سه سال تلاش و دستاورد بسیار خوب برای بهتری تیم توسعه گیم روی زمین …

در عکس، دیسک بلو-ری مشاهده می‌شود که روی آن نام عنوان Control و عبارت گلد نوشته شده. توماس پوها، مدیر ارتباطات شرکت Remedy در این خصوص نوشت:

در این سه سال، چیزهای جدید زیادی خلق شد و برای خود ما نیز باورکردنی نیست که به همچین درجه‌ای از کیفیت رسیده باشیم. به طور قابل توجه‌ای بازی بسیار بزرگ و متفاوت است. این در حالی است که با کمتر از 100 نفر شروع شد. با تشکر از 505Games و تمام کسانی که از خارج استودیو به ما کمک کردند.

در کنار طرفداران، افراد سرشناس صنعت بازی سازی هم به آنها تبریک گفتند که می‌توان به آقایان کوری بارلوگ، کارگردان بازی God of War و لارس باکِن، طراح مراحل شرکت Bungie اشاره کرد.

Control آخرین اثر سم لیک، کارگردان خلاق استودیوی Remedy بوده که از عنوان قبلی خود یعنی Alan Wake و Quantum Break الهام گرفته است. سازندگان ادعا می‌کنند که این بازی تجربه متفاوتی از شوتر سوم شخص برای گیمر‌ها خواهد بود. در تریلر‌های منتشر شده شاهد درگیری‌های جذاب و استفاده‌ی جالب از فیزیک در بخش گیم‌پلی آن هستیم. این بازی در تاریخ ۲۷ آگوست (۵ شهریور) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا