جزئیات تازه‎ای از بسته‌ی الحاقی The Foundation بازی Control منتشر شد

در جست‌و‌جوی مارشال

جزئیات تازه‎ای از بسته‌ی الحاقی The Foundation بازی Control منتشر شد مهسا سپاهی ۰ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ تریلر بازی

استودیوی سرشناس Remedy Entertainment تریلر اولین بسته‎‌ی الحاقی بازی Control که به The Foundation معروف است را منتشر کرد.

مدتی قبل شرکت رمدی و 505 Games اعلام کردند که روز هفتم فروردین ۱۳۹۹ (۷ مارس سال جاری میلادی)، بسته‌ی الحاقی The Foundation بازی Control برای کاربران قابل دانلود خواهد بود. حالا تریلری از این DLC منتشر شده که با وجود کوتاه بودن زمان آن، بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد.

در The Foundation، فضاپیمای استرال درحال برخورد با واقعیت انسان‌ها است و جسی فادن باید از طریق غارهای Foundation به فضاپیمای استرال برسد تا مانع برخورد آن با دنیای ما شود. هلن مارشال گمشده، ممکن است برای این تهدید بزرگ پاسخی داشته باشد و بتواند از این اتفاق جلوگیری کند. در این بسته‌ی الحاقی، هرچه جسی جلوتر می‌رود، بیشتر به علت ناپدید شدن مارشال و دیگر اتفاقات پیش آمده پی می‌برد.

بازیکن برای دسترسی به این DLC، بازی اصلی را انجام داده باشد. در The Foundation علاوه بر داستان اصلی، تعدادی ماموریت‌ جانبی‌ هم وجود دارند که در مجموع، ۴ تا ۵ ساعت بازیکن را درگیر می‌کنند. خبر خوب دیگر این است که کاراکتر جسی دارای توانایی‌های جدیدی خواهد بود که استفاده از آن‌ها برای کاربر می‌تواند بسیار جذاب باشد. یکی از این قابلیت‌ها Shape نام دارد که به جسی اجازه‌ی شکستن و دگرگونی محیط Foundation را می‌دهد. همچنین کاربران به Shield Rush دسترسی پیدا خواهند کرد تا عنصر محافظتی را ارتقا دهند و از آن برای ضربه زدن به دشمنان استفاده کنند. علاوه‌بر این، شاهد دشمن جدیدی خواهیم بود که Hiss Sharpened نام دارد. مبارزه‌ی جسی با این گونه‌ی جدید از خزندگان بسیار چالش برانگیز خواهد بود و بازیکن باید تمام مهارت خود را برای مقابله با این موجودات خطرناک به‌کار بگیرد.

درحال حاضر بازی Control برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های خانگی در دسترس قرار دارد و جدیدترین بسته‌ی الحاقی آن در ۷ فروردین ۱۳۹۹ منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا