احتمالا دنباله فیلم Constantine کیانو ریوز توسط Warner Bros کنسل شده است

آخرین سیگار جان کنستانتین

احتمالا دنباله فیلم Constantine کیانو ریوز توسط Warner Bros کنسل شده است علی طوسی ۱ ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ سینمای جهان
دنباله فیلم Constantine

در این مطلب ممکن است برای کسانی که منتظر دنباله فیلم Constantine با بازی کیانو ریوز (Keanu Reeves) هستند، خبر بدی داشته باشیم.

هنگامی که شرکت سرگرمی برادران وارنر (Warner Bros) در سپتامبر ۲۰۲۲ اعلام کرد دنباله فیلم Constantine با حضور کیانو ریوز (Keanu Reeves) بعد از ۲۰ سال در دنیای دی‌ سی کامیکس (DC Comics) گسترش خواهد یافت، طرفداران زیادی را در سراسر جهان شوکه کرد. اما از آن زمان تا امروز دیگر خبر رسمی از پروژه مورد نظر اعلام نشد. با این حال و با توجه به چشم‌انداز تازه کمپانی دی سی (DC)، باید اقرار کرد که آینده DCU روشن خواهد بود. این خط زمانی جدید شامل فیلم سوپرمن (Superman) جیمز گان (James Gunn)، اقتباسی نوین از بتمن و رابین به نام The Brave and the Bold، سریالی تحت عنوان Booster Gold و آثار دیگر خواهد بود. ضمن خوشحالی طرفداران نسبت به این رویکرد جدید زمانی، به نظر می‌رسد خبری از پروژه دنباله فیلم Constantine توسط دی سی کامیکس نباشد.

پایان دنباله فیلم Constantine کیانو ریوز دوباره فرا رسیده است؟

به لطف اینسایدری به نام KC Walsh، طرفداران متوجه شده‌اند که احتمالا دنباله فیلم Constantine کنسل شده است. طی پاسخ به توئیتی که اکنون حذف شده، Walsh با قاطعیت پاسخ داد که فیلم سینمایی Constantine 2 ساخته نخواهد شد. حال سوالی که ذهن مخاطب را درگیر می‌کند، این است که اگر قرار بود این اثر کنسل شود پس چرا از ابتدا توسط Warner Bros. (WB) دستور ساخت پیدا کرده بود؟ اینسایدر مذکور پاسخ این سوال را اینگونه بیان می‌کند:

این فیلم چراغ سبز دریافت کرد چون اونا از جهت‌گیری فیلم‌های سینمایی DC تا قبل از سال ۲۰۲۳ مطمئن نبودن

با این اوصاف، پس ممکن است پروژه دنباله فیلم Constantine با مرگ زودهنگام خود مواجه شده باشد. اخیرا این سرنوشت مشابه برای آثاری همچون Doom Patrol و Titans در کنار Pennyworth نیز تکرار شده بود. البته قبل از آن هم حواشی اطراف فیلم Batgirl منجر به کنسل شدن کامل پروژه شد.

آینده دنباله فیلم Constantine در دنیای DC به چه صورت خواهد بود؟

در حالی که همیشه اخبار کنسل شدن آثار محبوب غمگین به نظر می‌رسند، اما با توجه به تغییرات کلی پروژه‌های آتی DC نباید از این تصمیم شوکه شد. با کنسل شدن آثاری همچون Batgirl و دنباله فیلم Black Adam و در پی آن حضور هنری کویل (Henry Cavill) که بی‌هدف برنامه‌ریزی شده بود، کنسلی پروژه‌های مختلف گذشته زیاد دور از ذهن نیست. جیمز گان به هیچ عنوان دست خالی نمانده و با وجود تمام فیلم و سریال‌های جدید DCU از جمله Swamp Thing، برهه زمانی تازه‌ای در جهان DC آغاز شده است. از سویی دیگر تمام این پروژه‌ها احتمالا در نهایت به عنوان Justice League Dark راه پیدا خواهند کرد. هنوز هیچ خبر رسمی از بازیگران جهان جدید DCU اعلام نشده اما با توجه به سوابق کیانو ریوز و کنسلی احتمالی دنباله فیلم Constantine، شاید در نظر گرفتن نقشی همچون Deathstroke برای وی دور از ذهن نباشد.

فیلم بعدی DC Comic عنوان Shazam! Fury of the Gods با بازی زکری لی‌ وای (Zachary Levi) خواهد بود که در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۳ مصادف ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ اکران خواهد شد. حال تنها امید این است که بیلی بوستون (Billy Batson) بتواند خبر ناراحت‌کننده فعلی را از ذهن طرفداران پاک کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا