1%
  • 0/10

تریلر بازی Company of Heroes 3 پس از ۸ سال انتظار منتشر شد!

این بار جنگ در ایتالیا و شمال آفریقا

تریلر بازی Company of Heroes 3 پس از ۸ سال انتظار منتشر شد! ۱ ۲۳ تیر ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

طبق اعلام رسمی استودیو Relic Entertainment، تریلر بازی Company of Heroes 3 منتشر شد تا بالاخره شاهد بازگشت این سری محبوب در سبک استراتژیک باشیم.

اولین عنوان از سری بازی Company of Heroes تقریبا در همان دوره‌ای عرضه شد که سری‌های محبوبی مانند Medal of Honor و همچنین Call of Duty با تمرکز بر وقایع جنگ جهانی دوم، طرفداران بسیاری را جمع کرده بودند. با این وجود تفاوت بزرگی که باعث می‌شد تا Company of Heroes طرفداران خاص خود را داشته باشد، گیم پلی متفاوت آن در سبک استراتژیک بود. همچنین سال‌ها بعد موفقیت عنوان اول باعث شد تا یک بازی دیگر نیز تحت عنوان Company of Heroes 2 عرضه شود که باز هم کاربران علاقه‌مند به سری باز‌ی‌های استراتژیک را راضی نگه داشته و از نظر گرافیکی یک سر و گردن از عنوان قبلی بهتر بود.

با این وجود حال در سال ۲۰۲۱ و هنگامی که حدود هشت سال از عرضه Company of Heroes 2 می‌گذرد، بالاخره یک دنباله دیگر برای این سری معرفی شده که ظاهرا هم از نظر گرافیکی و هم گیم پلی، پیشرفت‌هایی را شامل می‌شود. با این حال اولین چیزی که در مقایسه با عناوین قبل در این بازی مشاهده می‌شود، نقشه آن در ایتالیا و همچنین آفریقای شمالی است که نسبت به عناوین قبلی مقداری متفاوت بوده و بُعد دیگری از جنگ جهانی را روایت می‌کند.

در تریلر بازی Company of Heroes 3 می‌توانید پیشرفت در گرافیک را حس کنید!

شاید از نظر گیم پلی بتوان این عنوان را تا حدودی شبیه به بسته الحاقی Ardennes Assault دانست، اما هنگامی که صحبت از گرافیک باشد، قطعا Company of Heroes 3 حرف‌های بسیاری را برای گفتن خواهد داشت. به هر حال طی هشت سال گذشته طراحی بازی‌ها با پیشرفت پردازنده‌ها و موتورهای گرافیکی، مسیر فوق‌العاده مهیجی را طی کرده و امروزه می‌بینیم که از فناوری‌هایی مانند رهگیری پرتو (Ray Tracing) در عناوین مختلف (از جمله همین بازی) استفاده می‌شود.

همچنین بازی Company of Heroes 3 علاوه بر این گرافیک ارتقا یافته، تجربه بهتری از مدیریت سربازان در یک جنگ را برای شما به تصویر می‌کشد. برای مثال اگر دو عنوان اول را بازی کرده باشید، قاعدتا می‌دانید که برخی مواقع هنگام درگیری همه چیز درهم می‌شود و نمی‌توان برای گرفتن تصمیم درست تمرکز کرد. حال بعضی از افراد این موضوع را یک ویژگی برای درجه سختی بازی می‌دانند، اما در این عنوان جدید، می‌توانید همه چیز را همانجا که هستند نگه داشته و به نحوی زمان را قطع کنید! همچنین اگر می‌بینید که دشمنان پشت ساختمان‌ها قایم می‌شوند، تنها کافیست تا به سمت آن‌ها یک موشک را با استفاده تانک یا بازوکا دست سربازان خود شلیک کنید تا کل بنا روی سر آن‌ها خراب شود! علاوه بر آن، می‌توانید از خطوط هوایی و جنگنده‌های خود نیز برای این کار استفاده کنید، اما پیش از آنکه بتوانید این کار را انجام دهید، لازم است تا باندهای هواپیما را به دست آورده و از حملات دشمن نیز جلوگیری کنید.

لازم به ذکر است که جدای از قابلیت تخریب ساختمان‌ها روی سر دشمنانی که چهار دیوار را تنها پناه خود می‌دانند، در این بازی جدید شما می‌توانید از نیروهای ویژه خود برای لگد زدن به در و یک حمله ناگهانی کمک بگیرید. با این کار افرادی که داخل یک ساختمان قایم شده و تحت هیچ شرایطی قصد بیرون آمدن ندارند را قتل عام کرده و از به پا کردن گرد و خاک جلوگیری خواهید کرد. یک تغییر بزرگ دیگر که در تریلر بازی Company of Heroes 3 نشان داده شده هم این است که ظاهرا دیگر خبری از تاثیرات هوا روی سربازان نیست؛ به هر حال در گذشته جنگ در سرما یا شرایط طوفانی بود که خود از جان سربازان کم می‌کرد، اما حال که نوبت به ایتالیا رسیده، ظاهرا دیگر خبری از هوای عجیب نیست. البته هنوز چیزی درباره گرمای شدید آفریقا گفته نشده و شاید در آنجا باز هم سربازان گرما‌زده خود را از دست بدهید!

لازم به ذکر است که بازی Company of Heroes 3 برای عرضه در اواخر سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده و پلتفرم هدف آن نیز رایانه شخصی است. اما سازندگان قصد دارند تا یک سال انتظار برای انتشار آن را با نسخه‌های جزئی و بتا از بازی برای کاربران پر کنند تا هیجان آن‌ها حتی بالاتر رود! این نسخه‌ها که به زودی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد، شامل بخشی تک‌نفره از ماموریتی در ایتالیا و یک حالت PvP چند نفره خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments