#مهسا_امینی

تماشا کنید: دومین تریلر Coming 2 America منتشر شد

دردسرهای دو همسری!

استودیوی آمازون به وعده‌ی خود عمل کرد و دومین تریلر Coming 2 America را در کانال یوتیوبش قرار داد. این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان دارد.

ادی مورفی (Eddie Murphy) در حال حاضر از شهرت چندان زیادی در میان مخاطبان عام سینما برخوردار نیست اما در دهه‌ها‌ی ۸۰ و ۹۰ میلادی یکی از ستاره‌های این صنعت پرطرفدار به شمار می‌رفت. از آثار موفق او می‌توان Coming to America را نام برد که با همکاری جان لندیس (John Landis) و پارامونت پیکچرز ساخته شده بود. این اثر ژوئن ۱۹۸۸ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد، بلکه بیش از ۳۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. در پی این موفقیت‌ها، پارامونت با ساخت یک اسپین‌آف موافقت کرد؛ سریالی که نتوانست نظر هیچ شبکه‌ای را جلب کرده و نهایتا لغو شد.

در حالی که Coming to America به نامی فراموش‌شده در میان علاقه‌مندان به آثار کمدی تبدیل شده بود، پارامونت پیکچرز از ساخت قسمت دوم خبر داد. با گذشت دو سال از اعلام این خبر، کریگ برور (Craig Brewer) به عنوان کارگردان انتخاب شد. در پرونده‌ی کاری او ساخت Dolemite Is My Name دیده می‌شود که عملکرد خوبی در فصل جوایز داشت. همزمان با پیوستن برور به پروژه، بازگشت ادی مورفی و آرسنیو هال (Arsenio Hall) هم رسمی شد. در ضمن، Coming 2 America قرار بود از اوایل آگوست سال گذشته‌ی میلادی به سینماها بیاید اما اکرانش به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا به تعویق افتاد. با ادامه یافتن محدودیت‌های اجتماعی، پارامونت نهایتا امتیاز پخش را به صورت کامل به آمازون فروخت.

آمازون به وعده‌ی خود عمل کرد و دومین تریلر Coming 2 America را در کانال یوتیوبش قرار داد. پیش از این، می‌دانستیم آکیم در آستانه‌ی نشستن بر تخت پادشاهی زاموندا (یک کشور خیالی در آفریقا) است که متوجه می‌شود در آمریکا یک فرزند پسر دارد. پادشاه جافر به پروتاگونیست دستور می‌دهد به آمریکا بازگشته و فرزندش را به زاموندا بیاورد تا جانشینش باشد. دومین تریلر، جزئیات بیشتری از داستان را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. طبق ویدیو، آکیم و سِمی دوست صمیمی‌اش بدون چالش خاصی فرزند پادشاه بعدی را یافته و او را به همراه مادرش به کشور بازمی‌گردانند؛ اتفاقی که باقی داستان را زمینه‌چینی می‌کند.

میکا که بزرگترین فرزند دختر آکیم و لیزا است، طی سال‌های اخیر تمامی تلاش خود را به کار گرفت تا آمادگی لازم را برای جانشینی پدر به دست بیاورد اما پدربزرگ به سنت‌ها پایبند بوده و تمایلی ندارد سلطنت در دستان یک زن قرار بگیرد. با آمدن لِوَل، میکا نه تنها باید نظر مثبت پدربزرگ و پدر را به خود جلب کند، بلکه باید شایستگی‌اش را در مقایسه با فرزند پسر خانواده‌ی سلطنتی به اثبات برساند. در ضمن، چالش‌های آکیم تنها به مسائل خانوادگی مربوط نمی‌شود. آکیم باید راهی برای مقابله با ژنرال ایزی بیابد؛ فردی که ظاهرا به دنبال کودتا است تا حکومت را در کنترل خود بگیرد. نقش این شخصیت را وسلی اسنایپس (Wesley Snipes) ایفا می‌کند.

در انتها، لازم به ذکر است Coming 2 America در تاریخ ۱۵ اسفند (مصادف با ۵ مارس) از طریق ویدیو پرایم در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا