اسنایپرهای وارزون ۲.۰ و مدرن وارفر ۲ باید قدرتمندتر شوند!

اعتراض کاربران به وضعیت تک تیراندازهای وارزون ۲.۰ و مدرن وارفر ۲

اسنایپرهای وارزون ۲.۰

اسنایپرهای وارزون ۲.۰ از همان روز ابتدایی انتشار بازی مورد نقد منفی کاربران بوده و نظرات منفی آن‌ها به طور مداوم در حال افزایش است. به باور درصد بالایی از کاربران، تک تیراندازهای وارزون ۲.۰ و همچنین مدرن وارفر ۲ نیازمند قدرتمندتر شدن هستند!

به روزرسانی اخیر وارزون ۲.۰، به نظر کاربران مشکلی بسیار بزرگ در بخش اسنایپرهای بولت اکشن (Bolt Action Snipers = سلاح‌های تک تیر انداز غیر خودکار) دارد! به طور دقیق‌تر اگر بیان کنیم، هدشات کردن دشمنان با استفاده از این اسنایپرها، سبب کشته شدن دشمن با تنها یک گلوله نشده و از همین رو کاربران باور دارند که اسنایپرهای وارزون ۲.۰ نیازمند قدرتمندتر شدن هستند!

با انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare 2 و پس از آن بازی محبوب Call of Duty Warzone 2.0، ما سبب سیل کاربران به این دو بازی بوده‌ایم. همانگونه که انتظارش را داشتیم، در کنار انبوهی از محتویات جدید و بی نظیر چون نقشه‌ها و تفنگ‌های جدید، مشکلات جدید نیز از راه می‌رسند.

به گفته کاربری با نام Bigcarts در شبکه اجتماعی ردیت، اسنایپرهای وارزون ۲.۰ بسیار ضعیف هستند. سلاح‌های اسنایپر یا تک تیرانداز، پر استفاده‌ترین سلاح‌ها در مبارزات دور برد در بازی‌های اول شخص شوتر هستند و همانطور که می‌دانید، نقشه‌های بازی‌های بتل رویال به دلیل مقیاس بزرگ خود، شما را وادار به استفاده از این دسته سلاح می‌کنند. ضعف اسنایپرهای وارزون ۲.۰ در نکشتن دشمنان سبب نا امیدی کاربران شده و به باور آن‌ها ضربه به سر یا هدشات با این تفنگ‌ها، چیزی نیست که انتظارش را دارند.

از سوی دیگر، مهم‌ترین بخش بازی‌های شوتر اول شخص، تفنگ‌های آن بازی هستند و توسعه دهندگان باید از این موضوع اطمینان حاصل کنند که در بازی آن‌ها از تفنگ‌هایی خاص استفاده نشده و هر کاربری تفنگ مخصوص به خود را استفاده کند. به عبارت دیگر، تمام تفنگ‌ها باید در مقاطع متفاوت، قدرت رویارویی را با یکدیگر را داشته باشند تا کاربران این بازی را کنار نگذارند و در زمان بازی با تمام تفنگ‌های بازی، حس خوبی داشته باشند. اما در این دوره، اینگونه به نظر می‌رسد که کاربران علاقه چندانی به استفاده از اسنایپرهای بولت اکشن ندارند. سرعت پایین آن‌ها در کنار قدرت کم، باعث شده این دسته از تفنگ‌های اسنایپر به طور کامل به حاشیه رانده شوند.

به باور ما این مشکل راه حلی بسیار ساده داشته و آن قدرتمندتر کردن ضربه به سر یا همان هدشات این دسته از تفنگ‌ها است. البته ارائه تئوری همیشه ساده بوده و انجام دادن آن‌ها است که برای کاربران و بیش از آن توسعه دهندگان مشکل ساز می‌شود. یکی از مشکلات می‌تواند بیش از حد قدرتمند شدن این دسته از سلاح باشد که باعث به حاشیه رانده شدن دیگر سلاح‌ها می‌شود. البته، به این نکته نیز باید اشاره داشت که قدرتمند کردن سلاح‌های اسنایپر بولت اکشن، می‌تواند تاثیری به سزا در ذهنیت کاربران نسبت به گلوله‌های زره شکن (Armor Piercing Ammo) در وارزون ۲.۰ داشته باشد.

بدون شک کاربرانی هستند که علاقه به کشته شدن از فاصله ۴۰۰ متری به لطف تنها یک گلوله را ندارند، اما همه ما می‌دانیم که اسنایپر جایگاهی ویژه در دنیای کالاف دیوتی و بیش از آن در دنیای وارزون داشته و نبود آن می‌تواند قدرت بسیاری از افراد و تیم‌ها را کاهش دهد و سبب نا امیدی آن‌ها از بازی شود.

بازی Call of Duty Warzone 2.0 در حال حاضر به طور رایگان در کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و همچنین در رایانه شخصی در شبکه‌های استیم و بتل نت قابل دریافت است. نظر شما درباره اسنایپرهای وارزون ۲.۰ و مدرن وارفر ۲ چیست؟ آیا شما نیز باور دارید که قدرت این دسته از سلاح کم بوده و نیازمند قدرت بیشتر هستند؟ منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا