#مهسا_امینی

نقشه بازی وارزون ۲ لو رفت!

نقشه‌ای جدید و در عین حال آشنا با مکانیسم‌های جدید!

نقشه لو رفته وارزون ۲

پس از اینکه روز گذشته شرکت اکتیویژن و استودیو اینفینیتی وارد از تاریخ انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare II رونمایی کردند، ما انتظار انتشار اطلاعات رسمی از بازی Call of Duty Warzone 2 داشتیم، ولی متاسفانه چنین چیزی محقق نشد و در عوض آن امروز تمام نقشه بازی وارزون ۲ به همراه بسیاری از مکانیسم‌های حیاتی آن لو رفتند.

در حال حاضر بازی وارزون ۲ در دست توسعه بوده و حتی شاید بتوان گفت که کاربران بیشتر منتظر این بازی تا بازی مدرن وارفر ۲ هستند. بازی وارزون ۲ به احتمال بسیار بالا طی سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد و ما فرصت این را داریم که پیش از انتشار اخبار رسمی، نگاهی به نقشه این بازی داشته باشیم. در کنار آن، اینگونه به نظر می‌رسد که بازی وارزون ۲ از مکانیسم شنا کردن نیز بهره خواهد برد. لازم به ذکر است که این نقشه و البته مکانیسم‌های لو رفته، توسط خبرنگار معروف دنیای بازی ویدیویی، تام هندرسون (Tom Henderson) به انتشار رسیدند. در ادامه می‌توانید نقشه بازی وارزون ۲ را مشاهده کنید.

همانطور که در عکس انتشار یافته می‌بینید، بخش عظیمی از قسمت جنوبی نقشه توسط آب احاطه شده که به کاربران قدرت حمله از جناحین را به لطف مکانیسم شنا می‌دهد. تام هندرسون همچنین اشاره داشت که خط مشکی باریکی که در تمام نقشه دیده می‌شود، خط راه آهن بوده و ما شاهد مکانیسمی مشابه در بازی وارزون بودیم. تام هندرسون همچنین اشاره داشت که نقشه این بازی از دو نقشه وردانسک و کالدرا بزرگ‌تر خواهد بود. لازم به ذکر است در کنار وارزون ۲، ما شاهد مد DMZ در این نقشه خواهیم بود.

پس از استفاده از مکانیسم شنا در بخش بلک اوت بازی کال آف دیوتی بلک اپس ۴، کاربران گمان داشتند که شنا کردن یکی از بخش‌های اصلی وارزون نیز خواهد بود، ولی متاسفانه اکتیویژن این مکانیسم را از ما گرفت و پس از درخواست بیش از حد کاربران برای این مکانیسم، ما شاهد شنا کردن در بازی وارزون ۲ خواهیم بود.

اگر کمی بیشتر به نقشه وارزون ۲ نگاه کنید، در بخش جنوب شرقی نقشه شاهد نوشته Airport یا همان فرودگاه هستیم و طبق اطلاعات پیش‌تر لو رفته، این بخش از نقشه در حقیقت در بر گیرنده نقشه Terminal از بازی مدرن وارفر ۲ خواهد بود. این در حالی است که ما شاهد منطقه Quarry در بخش شمال غربی نقشه و مناطق Caves و Modern City در بخش مرکزی نقشه هستیم که برگرفته از دیگر نقشه‌های سری بازی محبوب کال آف دیوتی مدرن وارفر هستند.

با توجه به سابقه بی نظیر تام هندرسون در انتشار اطلاعات، می‌توان تا حد بسیار زیادی از حقیقی بودن این نقشه و اطلاعات اطمینان داشت، با این حال تمام این گفته‌ها را باید به چشم شایعه دید و تا زمان انتشار اطلاعات رسمی به هیچ یک از این اخبار اطمینان نکرد. نظر شما درباره نقشه بازی وارزون ۲ و اطلاعات لو رفته توسط تام هندرسون چیست؟ فکر می‌کنید بازی وارزون ۲ با الهام گیری از تمام نسخه‌های پیشین سری بازی مدرن وارفر و البته شهر مدلین (Medellin) کشور کلمبیا می‌تواند مانند نسخه اول خود موفق شود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا