#مهسا_امینی

فصل های بازی Call of Duty Vanguard زودتر از نسخه‌های پیشین به پایان می‌رسد!

آیا اکتیویژن به دنبال عرضه زودهنگام مدرن وارفر ۲ است؟

فصل های بازی Call of Duty Vanguard زودتر از نسخه‌های پیشین به پایان می‌رسد! نیما خدارحمی ۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
تعداد فصل‌های بازی Call of Duty Vanguard

به تازگی شایعاتی منتشر شده که خبر از کاهش تعداد فصل های بازی Call of Duty Vanguard نسبت به دو نسخه پیشین این سری بازی یعنی Call of Duty Modern Warfare و Call of Duty Black Ops Cold War می‌دهد و به نظر باید شاهد تنها ۵ فصل در این بازی باشیم!

زمان زیادی تا انتشار به روزرسانی بزرگ و آغاز فصل سوم بازی‌های ونگارد و وارزون باقی نمانده است. فصل سوم بازی ونگارد در تاریخ ۲۷ آوریل سال جاری میلادی، برابر با ۷ اردیبهشت انتشار خواهد یافت و طبق شایعات منتشر شده، باید منتظر حضور گودزیلا در این بازی باشیم! باید دید گودزیلا چگونه در دنیای کالاف دیوتی جای می‌گیرد!

گرچه محتوای جدید به رورزسانی‌های بزرگ سری بازی کالاف دیوتی همیشه جذاب هستند، اینگونه به نظر می‌رسد که ما شاهد فصل ششم بازی ونگارد نخواهیم بود و طبق فایل‌های کشف شده در میان فایل‌های بازی وارزون، بازی ونگارد کار خود را با تنها پنج فصل و مثل همیشه با رویدادی بزرگ و چشم گیر به پایان خواهد رساند. با این حساب با کاهش تعداد فصل های بازی Call of Duty Vanguard باید شاهد پایان این نسخه سری بازی Call of Duty پیش از نسخه‌های پیشین باشیم.

همانطور که در ابتدا اشاره شد، هر دو بازی مدرن وارفر و کلد وار در کنار وارزون شش فصل داشتند و همین موضوع ما را به این باور رساند که از این پس تمام نسخه‌های سری بازی کالاف دیوتی از این روند پیروی خواهند کرد، با این حال اگر گفته‌های TheGhostofHope حقیقت داشته باشند، این رویه در بازی ونگارد تغییر خواهد یافت و فصل پنج آخرین فصل این بازی خواهد بود و به عبارت دیگر شاهد کاهش تعدا فصل های بازی Call of Duty Vanguard خواهیم بود. چنین اتفاقی می‌تواند به معنای انتشار نسخه بعدی سری بازی کالاف دیوتی پیش از موعد باشد.

در حالی که نسخه بعدی بازی Call of Duty Modern Warfare تاریخ انتشار مشخصی ندارد، TheGhostofHope افشاگر اخبار اخیر اعلام کرد از آنجایی که هر فصل از بازی‌های کالاف دیوتی تقریبا ۶۵ روز به طول انجامیده، پایان فصل پنجم ونگارد در ماه اکتبر از راه خواهد رسید و ما همیشه شاهد انتشار نسخه جدید کالاف دیوتی در اکتبر یا نوامبر و بیشتر در ماه نوامبر بوده‌ایم. باید گفت اگر توسعه دهندگان بازی ونگارد فصل آخر را به تاخیر نیندازند، تاریخ‌های اعلام شده کاملا منطقی و دقیق به نظر می‌رسند.

سری مدرن وارفر جز محبوب‌ترین سری‌های کالاف دیوتی بوده و بدون شک طرفداران از انتشار پیش از موعد این بازی به شدت استقبال خواهند کرد و آن را با آغوش باز می‌پذیرند. البته این واقعیت را باید در نظر داشت که هیچ یک از اطلاعات منتشر شده در این مطلب توسط اکتیویژن یا استودیوهای توسعه دهنده تایید نشده و هر لحظه ممکن است تاریخی کاملا مغایر با تاریخ‌های فاش شده توسط اکتیویژن اعلام شود.

پیش‌تر نیز اشاره شد که احتمالا شاهد حضور گودزیلا در فصل سوم بازی ونگارد خواهیم بود و باید دید فصل چهارم و پنجم این بازی چه سورپرایزهایی برای ما دارند! ما باور داریم که تیم توسعه دهنده بازی ونگارد برای پایانی خوش خود را آماده کرده و محتوایی در خور نام کالاف دیوتی پیش از انتشار نسخه بعدی مدرن وارفر و البته وارزون ۲ منتشر خواهد کرد. نظر شما درباره کاهش تعداد فصل های بازی Call of Duty Vanguard چیست؟ فکر می‌کنید این شایعات به واقعیت بپیوندند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا