سازنده Call of Duty: Modern Warfare 2 فقط استودیو اینفینیتی وارد نیست!

آشپز از دوتا هم بیشتر شد

سازنده Call of Duty: Modern Warfare

تیم سازنده Call of Duty: Modern Warfare 2 اخیرا بازی را وارد فاز آلفا کرده است. با این وجود، ظاهرا اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تنها استودیویی که روی این عنوان جدید کار می‌کند نیست!

سال گذشته بازی Call of Duty: Vanguard با زمینه و ایده‌ای متفاوت از جنگ‌های آینده‌نگر عرضه شد. بازگشت به رگ و ریشه قدیمی سری کال آو دیوتی (یا همان کالاف دیوتی که به این اسم معروف شده)، عملا حرکتی بود که می‌توانست با استقبال شدید بازیکنان و بخصوص طرفداران قدیمی فرار بگیرد. با این وجود،‌متاسفانه سازندگان در استودیو اسلج همر گیمز (Sledgehammer Games) نتوانستند آنطور که باید و شاید از پس کار برآمده و عنوانی را تحویل دادند که شاید هم سطح با همان بازی سه سال پیش Call of Duty: WWII قرار می‌گرفت.

در حقیقت Vanguard مشکل خاصی از نظر روایت داستانی یا به تصویر کشیدن دوران جنگ جهانی دوم نداشت، بلکه این روایت و پایه کلی، هرگز تداوم نداشت و خیلی سریع و خسته‌کننده، شاهد اتمام داستان در کمتر از ۴ ساعت بودیم! بدین ترتیب، Vanguard از دیدی بسیاری از کاربران منفور شد و حتی حالت بتل رویال Warzone Pacific هم نتوانست آن را نجات دهد.

حال طبق شایعات، ظاهرا سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا امسال بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را زودتر طراحی کرده و اواخر پاییز عرضه کنند؛ کاری که لازمه آن، داشتن نیرو کار و تعداد استودیو بیشتر برای تمرکز روی پروژه است.

هندرسون می‌گوید ۱۱ استودیو تیم سازنده Call of Duty: Modern Warfare 2 را تشکیل می‌دهند!

تام هندرسون (Tom Henderson) را همه به عنوان یک اینسایدر معروف که اطلاعات مختلف مربوط به بازی‌های مختلف را لو می‌دهد می‌شناسند و نام او هیچ شنیده جدید و عجیبی نیست. او درباره تاریخ انتشار بازی‌ها و همچنین روند ساخت عناوین مختلف، همیشه در طول سال جزئیاتی را ارائه می‌کند. حال نیز مدتی است که درباره بازی بعدی سری Call of Duty لو دادن‌ها را شروع کرده و پس از تایید اینکه Modern Warfare 2 عنوان بعدی است، اعلام کرده که ظاهرا ۱۱ استودیو مختلف روی این اثر کار می‌کنند.

به گفته او، برای بازی بعدی سری Call of Duty جای هیچ نگرانی نیست. او می‌گوید که خودش شخصا روند ساخت را تماشا کرده و به تازگی بازی وارد فاز آلفا شده است؛ در حالی که اوضاع بازی شدیدا از آنچه که فکرش را می‌کردیم و همچنین Warzone Pacific اوضاع بهتری دارد.

پس از عرضه ناموفق WP و همچنین ضعیف ظاهر شدن بخش داستانی Vanguard، در حقیقت طرفداران حق دارند تا نگران بازی بعدی باشند و حتی مایکروسافت هم ظاهرا قصد دارد تا جلوی عرضه سالانه سری Call of Duty را بگیرد. با این حال، هندرسون از تیم سازنده Call of Duty: Modern Warfare 2 مطمئن است و امسال شاهد یک عرضه بی‌نظیر خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا