تعداد کاربران Call of Duty Modern Warfare 2 در استیم رکورد زد!

نسخه کامل بازی هنوز به انتشار نرسیده است!

تعداد کاربران Modern Warfare 2

تعداد کاربران Call of Duty Modern Warfare 2 همه را شگفت زده کرده و این در حالی است که نسخه نهایی بازی هنوز به انتشار نرسیده است. طبق آمار انتشار یافته، کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ پس از عرضه نهایی تبدیل به بمبی بسیار پر قدرت خواهد شد!

بخش داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در شبکه استیم غوغا به پا کرده است. در حالی که نسخه کامل بازی مدرن وارفر ۲ روز جمعه به تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲، برابر با ۶ آبان ماه سال ۱۴۰۱ انتشار می‌یابد، بخش داستانی آن چند روز پیش در اختیار کاربرانی که این بازی را پیش خرید کرده‌اند قرار گرفته است تا فرصتی داشته باشند پیش از انتشار نسخه کامل و تجربه بخش آنلاین چند نفره و البته Co-Op با نام Spec Ops، بخش داستانی آن را به پایان برسانند.

بخش داستانی این بازی دقیقا پس از اتفاقات بازی Call of Duty Modern Warfare انتشار یافته در سال ۲۰۱۹ رخ داده و شما را در سفری دیگر با کاپیتان پرایس (Cpt. Price) و تیم تسک فورس ۱۴۱ (Task Force 141) همراه می‌کند. پایان رساندن بخش داستانی بازی که شامل ۱۷ مرحله است، جوایز ارزنده‌ای را در اختیار شما قرار داده و از جمله آن‌ها می‌توان به چهار اپراتور مختلف برای بخش آنلاین بازی اشاره داشت.

اما هدف ما از این مطلب چیزی دیگر است. طبق جدیدترین گزارش وبسایت معتبر SteamDB، بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در حالی که فاقد بخش آنلاین چند نفره است، توانسته ۹۴ هزار و ۶۵۵ نفر را به طور همزمان به خود ببیند که رقمی سرسام آور است. اگر کاربران بخش بتای این بازی در شبکه استیم را فاکتور بگیریم، این بازی حالا از نظر تعداد کاربران همزمان، در رده سوم در میان تمام نسخه‌های سری بازی کالاف دیوتی قرار می‌گیرد. پیش‌تر بازی Call of Duty Black Ops توانسته ۱۱۸ هزار و ۵۹۳ نفر را به طور همزمان در حالی که نسخه کامل آن به انتشار رسیده بود جمع آوری کند که رده دوم را به خود اختصاص می‌دهد.

در رده ابتدایی، نسخه بتای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 قرار دارد که توانست به طور همزمان ۱۶۸ هزار و ۳۳۰ نفر را در خود جای دهد و این در حالی است که نسخه بتای این بازی برای مدتی تنها در اختیار کاربران پلی استیشن قرار گرفت و روزهای کوتاهی در اختیار کاربران تمام پلتفرم‌ها قرار داشت. لازم به ذکر است که مقایسه تعداد کاربران نسخه بتای رایگان با تعداد کاربران یک بازی پس از عرضه نهایی کار درستی از لحاظ آماری نبوده، با این حال می‌تواند نکات بسیاری را به ما گوش‌زد کند.

علاوه بر آن، باید به این نکته اشاره داشت که سری بازی Call of Duty سال‌های بسیاری در شبکه استیم حضور نداشت. آخرین نسخه کالاف دیوتی که در شبکه استیم قابل خرید است، بازی Call of Duty WW2 سال ۲۰۱۷ بوده و نسخه محبوبی چون Call of Duty Modern Warfare که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، در رایانه شخصی تنها از طریق شبکه Battle.net قابل خریداری و تجربه بود و نبود این بازی در شبکه استیم باعث شده ما نتوانیم تعداد کاربران این بازی را با دیگر نسخه‌ها مقایسه کنیم.

کاربرانی که برای تجربه بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در روز انتشار اشتیاق دارند، می‌توانند از همین لحظه این بازی را در تمام پلتفرم‌های موجود دانلود کنند. لازم به ذکر است که حجم این بازی نسبت به نسخه‌های پیشین کاهش چشم گیری داشته، با این حال این احتمال وجود دارد که پس از انتشار اولیه، به روزرسانی‌های متعدد حجم این بازی را مانند نسخه‌های پیشین سرسام آور کنند.

نسخه نهایی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۶ آبان ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. آیا شما نیز جز کاربران Call of Duty Modern Warfare 2 در شبکه استیم هستید؟ فکر می‌کنید این بازی بتواند رکوردار تعداد کاربران در میان تمام نسخه‌های کالاف دیوتی شود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا