حالت Spec Ops بازی COD Modern Warfare برای ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه شد

انحصاری دیگر بس است!

حالت Spec Ops بازی COD Modern Warfare

پس از یک سال صبر و انتظار، سرانجام استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) حالت Spec Ops بازی COD Modern Warfare را برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌ی شخصی را عرضه کرد.

چیزی در حدود یک سال از انتشار بازی جدید کالاف دیوتی تحت عنوان مدرن وارفر می‌گذرد. اثری که تا به امروز از حیث فروش عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و در طول این مدت به لطف گیم‌پلی مهیج و بخش‌ها و حالت‌های متنوع، با استقبال بسیار خوب بازیکنان نیز روبه‌رو شده است. یکی از حالت‌های این عنوان، Spec Ops نام دارد که از زمان انتشار بازی تا به امروز به صورت انحصاری فقط و فقط در دسترس کاربران پلی‌استیشن 4 قرار داشت و گیمرهای سایر پلتفرم‌ها از تجربه‌ی آن محروم بودند.

حال، خبر خوب برای تمامی بازیکنان کالاف دیوتی مدرن وارفر این است که مدت انحصار این بخش برای کنسول چشم بادامی‌ها به پایان رسیده و استودیوی پرآوازه اینفینیتی وارد ساعاتی پیش این حالت را برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‎ی شخصی منتشر کرد. این حالت که جزء بخش حفظ بقا یا همان Survival بازی به شمار می‌رود، شما را به همراه سه نفر از دوستان و یا سایر بازیکنان در برابر موج گسترده‌ای از دشمنان هوش مصنوعی قرار می‌دهد که به مرور و به تدریج، حجم حملات و تعداد دشمنان بیشتر شده و شما باید تا حد امکان در برابر این نبردها مقاومت کنید. گفتنی است که حالت Spec Ops بازی COD Modern Warfare به صورت رایگان در دسترس کاربران ایکس‌باکس وان و رایانه‌ی شخصی قرار می‌دهد و برای تجربه‌ی آن، نیازی به خرید بسته‎های الحاقی نیست.

انتشار یک محتوای انحصاری برای یک پلتفرم، موضوعی نیست که سری Call of Duty با آن بیگانه باشد! در طول چند سال اخیر، همکاری بسیار بزرگی میان دو شرکت خوشنام اکتیویژن و سونی وجود داشته که در پی آن، شاهد ساخت و انتشار محتوای انحصاری برای نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 عناوین مختلف کالاف دیوتی بودیم. در واقع تا به امروز محتوای گوناگونی برای آثار این فرنچایز پرطرفدار منتشر شده که برای مدت محدود و مشخصی، صرفا در دسترس کاربران کنسول PS4 قرار داشتند و به مرور، برای سایر پلتفرم‌ها نیز عرضه شدند. این اقدام به نوعی یک تبلیغ بزرگ کالاف دیوتی برای کنسول چشم بادامی‌ها محسوب می‌شود که گیمرها و به خصوص هواداران پر و پا قرص مجموعه را به خرید این دستگاه تشویق می‌کند.

در پایان این خبر، بد نیست اشاره کنم که چندی پیش شرکت اکتیویژن از نسخه‌ی جدید سری کالاف دیوتی به نام Call of Duty: Black Ops Cold War پرده برداشت. اثری که قرار است ما را به ریشه‌های جنگ سرد و دوران تاریک درگیری آمریکا و شوروی ببرد و صحنه‌هایی از آن دوره‌ی تاریخی را به تصویر بکشد. لازم به ذکر است که این عنوان مورد انتظار در تاریخ ۲۳ آبان سال جاری (مصادف با ۱۳ نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی و کنسول‌های نسل هشتم ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 و همچنین کنسول‌های جدید ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا