گیم‌پلی بخش داستانی بازی Call of Duty: Black Ops 4 لو رفت

لشگرکشی به ماهی فروشی!

گیم‌پلی بخش داستانی بازی Call of Duty: Black Ops 4 لو رفت مهسا سپاهی ۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Call of Duty: Black Ops 4

اخیرا ویدیویی با محتوای حالت لغو شده‌ی لشگرکشی بازی Call of Duty: Black Ops 4 در اینترنت پخش شده است.

روز یک‌شنبه یکی از کاربران ردیت ویدیویی منتشر کرده که بسیار خبرساز شده است. این ویدیو حاوی یکی از ماموریت‌های اولیه‌ی حالت لشگرکشی است که به بازیکن فرمانی تحت عنوان “رئیس Aquilus را پیدا کن” می‌دهد و مبارزه‌ای در صومعه و فروشگاه غذای دریایی اتفاق می‌افتد. بخش‌هایی از این ماموریت ناتمام مانده اما قسمت اصلی آن تولید شده و به‌نظر می‌رسد قرار بوده برای نقشه‌ی ساحلی بخش چند نفره‌ی بازی Black Ops 4 منتشر شود.

طبق اطلاعاتی که در سال ۲۰۱۸ منتشر شده، توسعه‌دهندگان قصد داشتند در بازی Call of Duty: Black Ops 4 حالت لشگرکشی را بسازند اما تولید این بخش بعد از ۲ سال متوقف می‌شود. قبل از زمان توقف، گفته می‌شود حالت لشگرکشی دارای قابلیت ترکیب دو ماشین مجزا را داشته است. همچنین تیم سازنده قصد داشته‌اند بخش داستان محوری را به صورت تک نفره به این حالت اضافه کنند. در نهایت این ایده‌ها با قرارگیری حالت بتل رویال در این بازی کنار گذاشته شدند و به ثمر نرسیدند.

بازی Black Ops 4 اولین نسخه از سری بلک آپس است که بدون بخش تک‌نفره عرضه شده و از دید عده‌ای، یکی از کمبودهای آن شمرده می‌شود و برخی آن را ناامیدکننده می‌دانند. تعدادی از بازیکنان هم می‌گویند این بازی به بخش داستان محور تک نفره نیازی نداشته است.

چهارمین نسخه‎‌ی سری Black Ops در سال ۱۳۹۷ توسط اکتیویژن (Activition) منتشر شده و در حال حاضر برای کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا