1%
  • 0/10

فصل ششم Cobra Kai در سال 2024 عرضه می‌شود؟

به‌روزرسانی در خصوص فصل ششم

فصل ششم Cobra Kai در سال 2024 عرضه می‌شود؟ ۰ ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل ششم Cobra Kai

بسیاری از طرفداران منتظر هستند تا ببینند فصل ششم Cobra Kai سرانجام چه زمانی از سال جاری روی شبکه نت‌فلیکس منتشر خواهد شد.

در ژانویه 2023 کمپانی نت‌فلیکس چراغ سبز مربوط به ساخت فصل ششم و پایانی سریال Cobra Kai را صادر کرد با این حال هیچ گونه جزئیاتی در خصوص زمان انتشار آن ارائه نکرد. فصل پنجم سریال مورد بحث در سپتامبر 2022 روی نت‌فلیکس عرضه شد و از آن زمان تاکنون، 18 ماه گذشته و هنوز اطلاعاتی درباره فصل بعدی آن منتشر نشده است.

جان هرویتز (Jon Hurwitz) سازنده این مجموعه در ژانویه 2024 با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق، اعلام کرد که سرانجام ایشان به ست فیلمبرداری سریال بازگشته و در حال آماده‌‎سازی برای شروع فیلمبرداری فصل بعدی است. ایشان بازگشت به صحنه ساخت را بسیار شگفت‌‌انگیز خوانده بود و بیان داشته بود که “احساس می‌کنم در حال فیلمبرداری سکانس‌های کلاسیک آینده هستیم”.

در تاریخ 5 فوریه، شبکه نت‌فلیکس هم‌چنین ویدئویی که خبر از شروع مراحل تولید فصل ششم Cobra Kai می‌داد در یوتیوب خود منتشر کرد که در بردارنده بسیاری از عوامل بازیگران و تولیدکنندگان سریال بود که در خصوص ساخت فصل پایانی صحبت می‌کردند. موضوعی که نشان می‌دهد تولید و فیلمبرداری فصل ششم به صورت مطلوبی دنبال می‌شود.

این ویدئو صحنه‌هایی از نماهای پشت صحنه و لحظاتی از فیلمبرداری را شامل می‌شد. یکی از این لحظات به جیکوب برتند (Jacob Bertrand0) که نقش شخصیت الی موسکوویتز ملقب به “هاک” را ایفا می‌کند اختصاص داشت که بیان می‌داشت از بازگشت به پروسه تولید بسیار خوشحال و هیجان‌زده است.

با این حال مهم‌ترین و بزرگ‌ترین به‌روزرسانی صورت گرفته به هرویتز اختصاص داشت که در تاریخ 1 فوریه با انتشار توییتی اظهار کرد “برداشت‌هایی از چند اپیزود اول فصل ششم صورت گرفته” که این موضوع بیان می‌دارد تعداد برداشت‌های صورت گرفته به حدی بود که اکنون سازندگان سریال تقریبا بتوانند تخمینی در رابطه با زمان انتشار فصل ششم Cobra Kai در ذهن داشته باشند.

تولید فصل پنجم سریال در ماه سپتامبر 2021 آغاز و در دسامبر همان سال خاتمه یافت. در نتیجه فیلمبرداری ده اپیزود از سریال در بازه زمانی سه ماه و نیم الی چهار ماه صورت گرفت. فیلمبرداری فصل ششم در ماه ژانویه آغاز شده و اگر روند تولید آن به مانند فصل پنجم طی شود، می‌توان انتظار داشت تولید آن در ماه مه سال جاری به اتمام برسد. در این صورت می‌توان انتظار داشت فصل پایانی سریال مورد بحث در انتهای سال 2024 در دسترس طرفداران قرار بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments