نتفلیکس زمان پخش فصل سوم Cobra Kai را تغییر داد

قسمت‌های جدید یک هفته زودتر از راه می‌رسند

زمان پخش فصل سوم Cobra Kai

در نتیجه‌ی تغییری که در زمان پخش فصل سوم Cobra Kai به وجود آمده، قسمت‌های جدید یک هفته زودتر از راه می‌رسند.

Cobra Kai، یک سریال هنرهای رزمی و کمدی است که دو فصل نخست آن بین سال‌های ۲۰۱۸ الی ۲۰۱۹ میلادی به عنوان محتوای اختصاصی از یوتیوب پخش شدند. اگرچه فصل سوم چراغ سبز را دریافت کرده بود و مراحل ساخت را پشت سر می‌گذاشت اما مدیران یوتیوب علاقه‌ای به تمدید برای فصل چهارم نداشتند. از همین رو، سازندگان سریال روند مذاکره با سرویس‌های استریم و شبکه‌های مختلف را آغاز کردند تا بتوانند پلتفرم جدیدی را برای پخش بیابند. نهایتا نتفلیکس به عنوان خانه‌ی جدید این اثر انتخاب شد. در ضمن، شورانرهای سریال چندی پیش موافقت مدیران سرویس را برای ساخت فصل چهارم به دست آوردند.

Cobra Kai بر اساس مجموعه فیلم‌های The Karate Kid ساخته شده و حکم یک دنباله را برای Karate Kid محصول سال ۱۹۸۴ میلادی دارد. در حدود ۳۴ سال از اتفاقات قسمت اول می‌گذرد و جانی لاورنس دیگر یک فرد ثروتمند نیست و زندگی‌اش را به سختی می‌گذارند. در آن سوی ماجرا، دنیل لاروسو رقیب قدیمی جانی قرار دارد که مدیریت نمایشگاه‌های زنجیره‌ای خودرو را به دوش می‌کشد. لاورنس طی اتفاقاتی با پدرخوانده‌ی خود که یک تهیه‌کننده‌ی فیلم است ملاقات کرده و پول هنگفتی را دریافت می‌کند. تصمیم او برای راه‌اندازی یک مرکز آموزشی با محوریت کاراته، باقی داستان را زمینه‌چینی کرده و باعث می‌شود جانی بار دیگر مقابل دنیل قرار گیرد.

نتفلکیس با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی از تغییر در زمان پخش فصل سوم Cobra Kai خبر داده است. قسمت‌های جدید قرار بود در تاریخ ۱۹ دی (مصادف با ۸ ژانویه‌‎ی سال ۲۰۲۱ میلادی) منتشر شوند اما علاقه‌مندان اکنون می‌توانند از تاریخ ۱۲ دی (مصادف با یک ژانویه) به تماشای آن‌ها بنشینند. اگرچه نتفلیکس در بیانیه‌ی خود توضیحاتی درباره‌ی دلیل تغییر در زمان پخش ارائه نداده اما انتشار زودتر از موعد فصل سوم بدون شک استقبال طرفداران را به همراه خواهد داشت. به هر حال، یک هفته مدت زمان کمی برای انتظار نیست.

در پایان فصل دوم Cobra Kai اتفاقات مهم زیادی رخ داد. میگوئل دیاز که یکی از شاخص‌ترین شاگردهای جانی لاورنس به شمار می‌رود، در جریان یک درگیری با رابی کین به شدت آسیب دیده و احتمالا مدت زیادی را برای بهبود و بازگشت به شرایط قبلی نیاز دارد. رابی فرزند جانی لاورنس بوده و به خاطر اتفاقاتی که در گذشته رخ داده رابطه‌ی چندانی خوبی با پدرش ندارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد در جریان قسمت‌های جدید جزئیات تازه‌ای پیرامون استاد میاگی فاش می‌شود؛ فردی که دهه‌ها قبل کاراته را به دنیل لاروسو آموزش داده بود.

رونمایی از پوستر جدید فصل سوم Cobra Kai

نتفلیکس ساعاتی قبل از طریق حساب کاربری خود در توییتر، پوستر جدید فصل سوم Cobra Kai را به اشتراک گذاشت که در ادامه قابل‌مشاهده است:

از بازیگران Cobra Kai می‌توان به رالف ماکیو (Ralph Macchio)، ویلیام زابکا (William Zabka) و تنر بیوکنن (Tanner Buchanan) اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا