سریال کبراکای برای فصل ۵ تمدید می‌شود

منتظر مبارزات در فصل ۴ و ۵ باشید

تمدید شدن فصل پنجم سریال cobra kai

هنوز فصل چهارم سریال کبراکای منتشر نشده که نتفلیکس آن را برای فصل پنجم تمدید می‌کند. 

بااینکه مدت زمان زیادی از مبارزات سریال کبراکای می‌گذرد، اما نتفلیکس قبل از اینکه فصل چهارمش را در دسامبر امسال منتشر کند، سریال Cobra Kai را رسما برای فصل پنج تمدید کرد. سونی پیکچر داستان فرنچایز فیلم‌های بچه کاراته‌کار را با سریال کبراکای ادامه می‌دهد و زمانی که نتفلیکس اولین قسمتش را در سال قبل منتشر کرد، به یک پدیده فرهنگی تبدیل شد.

اتفاقات سریال کبراکای به ۳۰ سال قبل و در رویداد مسابقات قهرمانی All Valley Karate سال ۱۹۸۴ برمی‌گردد که شاهد درگیری‌های مداوم و غیرقابل اجتناب بین دانیل لاروسو (رالف ماکیو) و جانی لارنس (ویلیام زابکا) هستیم که کماکان ادامه‌دار است. اهمیت سریال Cobra Kai تا حدی بوده که نامزد چهار جایز امی سال ۲۰۲۱، نامزد بهترین سریال کمدی، بهترین اجرای بدلکاری، تدوین صدای فوق‌العاده و بهترین میکس صدا می‌شود.

از آنجاکه هیچ اطلاعاتی از داستان فصل ۴ و ۵ سریال کبراکای در اختیار نداریم، یکی از خالقان سریال، جان هورویتز اشاره می‌کند که به پایان رساندن مبارزات فکر می‌کند. هورویتز در ماه ژوئن امسال توضیح داد:«ما همیشه به پایان بازی فکر می‌کردیم که تا کجا قرار است پیش برود، اما از همان ابتدا گفتیم که مطمئن نیستیم دقیقا تا چند فصل قرار است طول بکشد تا تمامش کنیم. 

سریال کبرا کای - Cobra Kai

هورویتز اظهار داشت: «حتی زمانی که در اتاق نویسندگان داشتیم درباره فصل اول صحبت می‌کردیم، ایده‌های زیادی رد و بدل شد که نمی‌شد در پنج ساعت فصل اول آن را جا داد. برای همین بود که داستان را به فصل‌های بعدی کشاندیم. ایده‌های زیادی بودند که قبل از شروع سریال درباره آن‌ها صحبت می‌کردیم که همین ایده‌ها باعث می‌شدند سریال کبراکای را به فصل سومش برسانیم یا شاید ممکن است به فصل چهارم و فصل‌های بعدش هم کشیده شود. هنوز ایده‌های زیادی وجود دارند که آن‌ها را در گوشه ذهن‌مان داریم، اما هیچ فشار اضافی برای کش دادن سریال وجود ندارد. ما هنوز درحال کار هستیم و داستان‌های زیادی برای گفتن در ذهن‌مان داریم.»

هورویتز ادامه داد: «فیلمبرداری فصل چهارم سریال کبراکای را به تازگی به اتمام رساندیم و کارهای زیادی داریم که برای انجام دادنشان هیجان‌زده هستیم. همین کافی است تا نتوانیم دقیقا به شما بگوییم که چند فصل دیگر برای سریال درنظر داریم، اما این را می‌دانیم که با حرارت و اطمینان وارد هر فصل از سریال می‌شویم. بعدها هم درباره دوستان‌مان در سونی و نتفلیکس صحبت می‌کنیم.

او بار دیگر اشاره کرد: «ما فکر می‌کنیم به احتمال زیاد زمانش رسیده که سریال را به پایان برسانیم و امیدواریم آن‌ها زمانی کافی برای اینکار را به ما بدهند، ببینیم چه می‌شود.»

نظر شما درباره تمدید شدن فصل 5 کبراکای چیه؟ آیا این سریال رزمی تمدید می‌شود؟

1 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

37 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا