1%
  • 0/10

نام Cloudy with a Chance of Meatballs 3 سرانجام مشخص شد

فیلمنامه تکمیل است

نام Cloudy with a Chance of Meatballs 3 سرانجام مشخص شد ۱ ۰۲ مهر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
نام Cloudy with a Chance of Meatballs 3

فیل لرد (Phil Lord)، فیلمساز و تهیه کننده آمریکایی، در پاسخ به یکی از کاربران فضای مجازی نام Cloudy with a Chance of Meatballs 3 را اعلام کرده است.

فیل لرد و کریستوفر میلر (Christopher Miller) یک زوج هنری بوده و از اواخر دهه ۹۰ میلادی در صنایع فیلم و سریال فعال هستند. اگرچه این دو در میان اکثر مخاطبان سینما با دو فیلم ابرقهرمانی Spider-Man: Into the Spider-Verse و Spider-Man: Across the Spider-Verse شناخته می‌شوند، آثار شاخص دیگری هم در پرونده کاری‌شان وجود دارد. برای مثال، می‌توان ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی (Cloudy with a Chance of Meatballs) را نام برد که اقتباس آزادی از یک رمان به همین نام بود.

ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد، بلکه در زمینه مالی از پس انتظارات برآمد. به همین دلیل، چهار سال بعد قسمت دوم به سینماها آمد و اگرچه از لحاظ کیفی مقداری دچار افت شده بود، بیشتر از قسمت اول فروخت تا شرایط برای تولید قسمت سوم مهیا باشد. با این حال، نزدیک به یک دهه می‌گذرد و همچنان خبری نیست؛ زیرا فیل لرد و کریستوفر میلر سرگرم دیگر پروژه‌ها هستند.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) که با شناسه AlecGunther1997 فعالیت دارد، چندی پیش درخواستی را از فیل لرد مطرح کرد. او خواست پس از اتمام اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی و همچنین تکمیل سه گانه اسپایدرورس به سراغ ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی بروند. فیلمساز و تهیه کننده آمریکایی در پاسخ نه تنها نام Cloudy with a Chance of Meatballs 3 را اعلام، بلکه تاکید کرد فیلمنامه آن کامل است. البته وارد جزئیات نشد و نمی‌دانیم ساخت این فیلم چه زمانی در دستور کار قرار می‌گیرد. در ضمن، قسمت سوم سیاره انگور (Planet pf the Grapes) نام دارد.

سونی پیکچرز چند سال پیش انیمیشن سریالی Cloudy with a Chance of Meatballs را تولید کرد که بین فوریه ۲۰۱۷ و ژوئن ۲۰۱۸ پخش شد. این اثر حکم پیش درآمد را برای فیلم‌های سینمایی دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments