#مهسا_امینی

تکذیب شایعات بازی GTA 6 توسط صداپیشه شخصیت CJ

بلرد از مشکلاتش با راک‌استار خبر داد!

تکذیب شایعات بازی GTA 6

صداپیشه‌ی شخصیت CJ، به تکذیب شایعات بازی GTA 6 پرداخت.

بدون شک یکی از دلایل عمده تبدیل شدن بازی GTA: San Andreas به یک اثر ماندگار، پروتاگونیست آن کارل جانسون (به اختصار CJ) است. حالا صداپیشه‌ی این شخصیت تمامی شایعات بازی GTA 6 را تکذیب کرد.

چند وقتی است که شایعات زیاد و مختلفی پیرامون بازی Grand Theft Auto VI به گوش می‌رسد. به عنوان مثال، یکی از این شایعات از بازگشت کارل جانسون یا CJ، پروتاگونیست بازی Grand Theft Auto: San Andreas به GTA 6 به عنوان قهرمان اصلی داستان بازی خبر می‌دهد؛ این در حالی است که هنوز شرکت راک‌استار گیمز هیچ‌گونه خبر رسمی در رابطه با ساخت نسخه‌ی جدید مجموعه GTA نداده است. با این تفاسیر، نمی‌توان به صورت رسمی اعلام کرد که این شرکت در حال ساخت GTA 6 برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس است. در همین حال، کریس بلرد، صداپیشه‌ی شخصیت CJ که با نام Young MayLay هم شناخته می‌شود، در صفحه شخصی اینستاگرام خود تمامی این شایعات را تکذیب کرد.

بعد از تکذیب تمامی این شایعات، بلرد فرصت را از دست نداد و سریعا راک‌‎استار گیمز را مورد هدف خود قرار داد و رسما اعلام کرد که به دلایلی هیچ‌وقت با این شرکت همکاری نخواهد کرد؛ با این حال، مشخص نیست که دلیل اختلاف بین کریس بلرد و راک‌استار از کجا نشات می‌گیرد و خود او هم هیچ‌گونه توضیحی در این رابطه ارائه نکرد. البته این برای اولین بار نیست که رابطه میان صداپیشه‌ها و شرکت راک‌استار خراب می‌شود. پیش از این یوتیوبر معروف بازی‌های ویدیویی که با نام SWEGTA فعالیت می‌کند اعلام کرده بود که بین ری لیوتا، صداپیشه‌ی قهرمان بازی GTA: Vice City و Rockstar مشکلاتی به وجود آمده است. یا حتی مایکل هالیک، صداپیشه شخصیت نیکو در بازی GTA: IV به مشکلات اساسی با مسئولان این شرکت برخورده بود. با این حال مشخص نیست که دلیل این مسائل و مشکلات، دقیقا از چه جایی نشات می‌گیرند.

تا به این لحظه هیچ‌گونه خبر رسمی از طرف شرکت راکhستار گیمز درباره بازی Grand Theft Auto VI منتشر نشده است اما تمامی گزارش‌ها و شایعات حاکی از این است که نسخه‌ی بعدی سری GTA  برای کنسول‌های نسل بعد در دست ساخت قرار دارد. با این حال باید صبر کنیم و منتظر اخبار رسمی از سوی Rockstar Games باشیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا