انتظارات به پایان رسید و سی جی در بازی Stray دیده شد!

آه لعنتی، دوباره شروع شد! میوو!

سی جی در بازی Stray

دنیای ویدیو گیم برای ماد سازان دنیایی بسیار متفاوت نسبت به چیزی است که ما از دنیای ویدیو گیم می‌بینیم. آن اتفاقی که همه ما فکرش را می‌کردیم بسیار سریع رخ داد و از امروز شاهد سی جی در بازی Stray هستیم!

همانطور که می‌دانید، بازی Stray در کنار انتشار برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵، برای رایانه شخصی نیز در دسترس قرار گرفت و تقریبا همه ما اطمینان داشتیم که محبوبیت این بازی به سرعت سبب ورود ماد سازها به آن خواهد شد و طی سال‌های اخیر یک شخصیت در مادهای ساخته شده در بازی‌های متفاوت ثابت بوده است و آن، سی جی (CJ) از بازی Grand Theft Auto San Andreas است. شما از امروز می‌توانید در عوض گربه ملوس خود، دنیای بازی Stray را با سی جی تجربه کنید!

طی روزهای اخیر مادهای بسیاری برای بازی Stray انتشار یافته و محبوب‌ترین آن‌ها ماد تغییر رنگ گربه بازی بود، ولی مادی که امروز در اختیار داریم گربه ما را به طور کلی دچار تغییر می‌کند و آن را تبدیل به انسان(!) می‌کند. سازنده این ماد شخصی به نام Sirgalahad172 بوده و درباره ساخت ماد سی جی در بازی Stray گفت:

من این ماد را برای شوخی ساختم، چون سی جی باید در همه بازی‌ها حضور داشته باشد.

باید گفت که او به نکته دقیقی اشاره داشته و ما حتی می‌توانیم این ماد را اینگونه تصور کنیم که سی جی در سان آندرس مسخ شده و از این پس باید شهر را از دید یک گربه ببیند. البته ناگفته نماند که ما قدرت تبدیل شدن به حیوانات مختلف را در بازی GTA V داریم و از همین رو، ترکیب Stray با سری بازی GTA بسیار جالب است. شما می‌توانید برای دریافت ماد سی جی در بازی Stray به وبسایت Nexusmods مراجعه کنید. این نکته را باید ذکر کرد که در ابتدا این ماد ممکن است آزار دهنده باشد چون تمام گربه‌های بازی از یک مدل استفاده می‌کنند، با این حال برخی از آن تکسچر نداشته و صحنه‌های چندان دل انگیزی را در برابر دیدگان شما قرار نمی‌دهند. نظر شما درباره حضور سی جی در بازی Stray چیست؟ اگر شما قدرت ماد سازی داشتید کدام شخصیت را به این بازی اضافه می‌کردید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا