بازی Stray منتخب سردبیر شد

موفقیتی دیگر برای گربه‌ی ملوس!

بازی Stray منتخب سردبیر شد گلناز کیانی ۰ ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
Stray منتخب سردبیر شد

در روز شنبه ۸ مرداد (۳۰ ژوئیه) پلی‌استیشن در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرد که بازی Stray منتخب سردبیر شده است و اینگونه گربه نارنجی رنگ محبوب سلانه سلانه وارد فهرست انتخاب سردبیر سال ۲۰۲۲ شد.

بازی Stray که چندی پیش منتشر شد نه تنها به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های امسال تبدیل شده بلکه به تازگی ورود آن به رویداد پررقابت انتخاب سردبیر پلی‌استیشن ۲۰۲۲ هم تایید شده است. در این لیست Stray به عنوان منتخب سردبیر پلی استیشن، در کنار بازی‌هایی قرار می‌گیرد که از محبوبیت و امتیازات بسیار بالایی در PS Store برخوردار بوده‌اند. انتخاب این بازی و ورودش به لیست منتخب با توجه به دیگر بازی‌های موجود در این لیست شاید کمی مرموز به نظر برسد اما با دقت به میزان محبوبیت، رتبه‌بندی بالا از سمت کاربران، انحصاری بودن بازی و امتیازاتی که منتقدان داده‌اند (و شاید هم کمی میو میو و دلبری کردن!) می‌توان گفت که این انتخاب بسیار شایسته بوده است. البته جای تعجبی هم نیست که شاهد ورود Stray به این لیست باشیم چرا که قبلتر هم شاهد عبور کردن این بازی از خدای جنگ در استیم بوده‌ایم.

تا به الان فقط سیزده بازی به لیست منتخب سردبیر پلی‌استیشن وارد شده‌اند و در این بین هم بازی‌های مستقل و هم بازی‌های پرهزینه‌ای که توسط ناشران بزرگ توسعه یافته‌اند دیده می‌شود. این لیست تا به الان، به ترتیب تاریخ انتشار به شرح زیر است:

تا فرا رسیدن فصل جوایز هنوز چند ماه دیگر باقی مانده اما می توان از این فهرست به عنوان فهرست کوتاهی از رقبای اولیه برای شناسایی نامزد‌های احتمالی تا به اینجا استفاده کرد. اما اگر بخواهیم تا قبل از فصل جوایز حدسی درباره برنده‌ها بزنیم قطعا بازی Elden Ring یکی از بازی‌های برنده، در بسیاری از دسته‌ها، خواهد بود.

فهرست منتخب سردبیر سال ۲۰۲۱ شامل ۱۷ بازی بود و حالا با حضور سیزده بازی در لیست امسال، که هنوز هم کامل نشده، به نظر می‌رسد که لیست ۲۰۲۲ یا به تعداد پارسال برسد یا این رکورد را بشکند. از بازی‌های دیگری که انتظار می‌رود به لیست اضافه شوند و رکورد را بشکنند می‌توان به Two Point Campus، Saints Row، The Last of Us Part 1، Overwatch 2، Gotham Knights، Callisto Protocol و البته مورد انتظارترین بازی God of War: Ragnarok اشاره کرد.

موفقیت گربه‌ی ملوس شرکت آناپورنا اینتراکتیو (Annapurna Interactive) با توجه به رکورد هایی که تا الان شکسته غیرقابل انکار است و بی‌شک Stray منتخب سردبیر شدن هم تصمیم حساب شده‌ای بوده است.

نظر شما درباره Stray چیست؟ آیا به نظرتان شایسته این جایگاه هست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا