بازی Stray احتمالا برای ایکس باکس منتشر می‌شود

اتمام قرارداد با سونی!

بازی Stray احتمالا برای ایکس باکس منتشر می‌شود حمید توحیدلو ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
نسخه ایکس باکس بازی Stray

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی تحسین‌شده Stray به‌زودی برای کنسول‌های ایکس باکس عرضه خواهد شد.

شرکت سونی و مایکروسافت در طول چند سال اخیر بر سر امضای قراردادها با استودیوهای مستقل رقابت تنگاتنگی دارند که در همین راستا، سال پیش بود که بازی جذاب Stray به طور انحصاری برای پلی استیشن عرضه شد و کاربران ایکس باکس از تجربه آن محروم بودند.

با این وجود، به نظر می‌رسد که قرارداد سونی با استودیوی بلو توالو، سازنده بازی، رو به اتمام بوده و این عنوان در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس در دست توسعه قرار دارد. ماجرا از این قرار است که مدتی پیش سازمان رده‌بندی ESRB، درجه سنی Stray برای کنسول‌های ایکس باکس را مشخص کرد که همین موضوع به شایعه انتشار بازی برای کنسول‌های مزبور دامن زده است.

به طور کلی، تعیین رده‌بندی سنی بازی بدین معنا است که توسعه ساخت بازی تا حدودی به پایان رسیده و زمان چندان زیادی به انتشار آن باقی نمانده است. از این رو، احتمالا بازی Stray در هفته‌های آینده تقدیم کاربران ایکس باکس شود. از طرفی، با توجه به اینکه این عنوان از همان روز نخست عرضه به سرویس اشتراکی پلی استیشن پلاس راه یافت، انتظار می‌‎رود که در روز اول عرضه از طریق سرویس ایکس باکس گیم پس نیز به طور رایگان در دسترس مشترکین قرار بگیرد.

داستان بازی حول یک گربه مجروح در آینده می‌چرخد؛ گربه‌ نارنجی رنگی که در شهر عجیب و غریبی گم شده و باید خانواده خود را در دنیای سایبرپانکی پیدا کند. البته، او در این مسیر پر فراز و نشیب تنها نیست و یک ربات پرنده برای راهنمایی و شناخت بهتر شهر، شما را همراهی می‌کند.

لازم به ذکر است که بازی Stray در حال حاضر برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه‌ شخصی در دسترس قرار دارد.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا