1%
  • 0/10

کیلین مورفی در فیلم Blood Runs Coal ایفای نقش می‌کند

یک درام تاریخی دیگر

کیلین مورفی در فیلم Blood Runs Coal ایفای نقش می‌کند ۰ ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
فیلم Blood Runs Coal

پس از کسب جایزه اسکار، کیلین مورفی قرار است در فیلم Blood Runs Coal ایفای نقش کرده و تهیه‌کنندگی آن را نیز برعهده خواهد داشت.

سال گذشته، بازه زمانی بسیار بزرگی برای کیلین مورفی (Cillian Murphy) محسوب می‌شد که توانست با به تصویر کشیدن شخصیت جی. رابرت اوپنهایمر در فیلم Oppenheimer ساخته کریستوفر نولان جایزه بهترین بازیگر مرد در مراسم آکادمی اسکار را به خود اختصاص دهد. مورفی حرفه بازیگری را در دهه 90 میلادی آغاز کرد و تاکنون بیش از 60 مورد ایفای نقش در کارنامه کاری او دیده می‌شود که از مهم‌ترین آثار این بازیگر شناخته شده می‌توان به فیلم 28 Days Later، فیلم Batman Begins، فیلم Sunshine، فیلم Inception و سریال Peaky Blinders اشاره کرد. طرفداران این بازیگر محبوب صبر نداشتند تا بدانند مورفی پس از اوپنهایر در چه پروژه‌ای مشارکت خواهد داشت و اکنون به نظر می‌رسد یک پروژه درام تاریخی دیگر در مقابل این بازیگر قرار دارد.

به گزارش نشریه هالیوود ریپورتر، مورفی قرار است در فیلم Blood Runs Coal ایفای نقش کند که یک پروژه جدید از کمپانی یونیورسال (Universal) به شمار می‌رود. این فیلم براساس کتابی با همین نام نوشته مارک ای. بردلی (Mark A. Bradley) ساخته می‎‌شود. این کتاب حوادث قتل جوزف “ژاک” یبلونسکی (Joseph “Jock” Yablonski) را بررسی می‌کند. یکی از اعضای برگزارکننده اتحادیه معدن که در سال 1969 در منزلش به همراه همسر و دخترش به قتل رسید. این قتل پس از کمپین صورت گرفته توسط یبلونسکی علیه یکی از مقامات فاسد ارشد اتحادیه صورت گرفت و همین موضوع سیری از بازجویی‌ها و تحقیقات مختلف را به دنبال داشت که در نهایت منجر به پرده‌برداری از حقایق هولناکی پیرامون صنعت معدن شد.

جز باترورث (Jez Butterworth) و جان-هنری باترورث (John-Henry Butterworth) نویسندگان فیلم تحسین شده Edge of Tomorrow وظیفه اقتباس از کتاب مذکور را برعهده خواهند داشت. کیلین مورفی و الن مولونی (Alan Moloney) از طریق کمپانی Big Things Films و از سویی دیگر جان دیویس (John Davis) و جردس دیویس (Jordan Davis) از طریق کمپانی Davis Entertainment وظیفه تهیه‌کنندگی فیلم را برعهده خواهند داشت. شخص بردلی نویسنده کتاب نیز به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این پروژه مشارکت خواهد داشت. در حال حاضر مشخص نیست چه کسی وظیفه کارگردانی این پروژه را برعهده خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments