تاریخ اکران فیلم Garfield مشخص شد

بازگشت گربه نارنجی به سینما..

فیلم Garfield

شرکت کلمبیا پیکچرز (Columbia Pictures) به‌تازگی پخش فیلم Garfield با حضور کریس پرت (Chris Pratt) را تایید و تاریخ اکران آن را اعلام کرد. حتما کریس پرت را با نقش استار لرد (Star Lord) در فیلم محافظان کهکشان مارول می‌شناسید و این شخصیت قرار است سال آینده در قسمت سوم محاظان کهکشان دوباره در پرده نقره‌ای سینما حضور پیدا کند. در جدیدترین اخبار منتشر شده در سینما و تلویزیون، کریس پرت قرار است گربه نارنجی را در فیلم جدید گاردفیلد صداپیشگی کند و در این فیلم حتما شاهد شخصیت‌های خاطره‌انگیز از جمله جان آرباکل (Jon Arvbuckle) و اودی (Odie)، توله سگ وی خواهیم بود. همچنین این بازیگر صداپیشگی شخصیت ماریو (Mario) را در فیلم Super Mario Bros از شرکت ایلومینیشن (Illumination) برعهده دارد.

علاوه بر کریس پرت، ساموئل جکسون (Samuel Jackson) هم در جمع صداپیشگان فیلم Garfield حضور دارد و شخصیت ویک (Vic)، پدر گاردفیلد را در فیلم صحبت می‌کند. جکسون اخیرا صداپیشگی گربه کارتونی دیگری نیز در انیمیشن Blazing Saddles را برعهده داشت و این بازیگر نقش نیک فیوری را بار دیگر در فیلم Ant Man and Wasp Quantumania در دنیای سینمایی مارول تکرار خواهد کرد.

تاریخ اکران فیلم جدید گارفیلد!

دیوید رینولدز (David Reynolds)، نامزد دریافت جایزه اسکار برای نوشتن فیلمنامه Finding Nemo وظیفه نوشتن فیلمنامه گارفیلد را برعهده دارد و این فیلم توسط مارک دینال (Mark Dindal) که کارگردانی انیمیشن Chicken Little و The Emperor’s New Groove را در کارنامه خود دارد، کارگردانی خواهد شد. فیلم Gardfield در تاریخ ۱۶ فوریه ۲۰۲۴ (۲۷ بهمن ۱۴۰۲) در تمامی سینما‌ها به‌غیر از کشور چین اکران خواهد شد.

نظر شما درباره صداپیشه شخصیت گارفیلد چیست؟ چه انتظارتی از فیلم Garfield دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا