احتمال بازگشت کریس اونز به دنیای سینمایی مارول وجود دارد

ابراز علاقه‌ی مجدد کریس اونز به نقش استیو راجرز

بازگشت کریس اونز به دنیای سینمایی مارول

اگر دوست دارید که یکبار دیگر استیو راجرز را در لباس کاپیتان آمریکا ببینید، می‌توانید همچنان امیدوار باشید چرا که احتمال بازگشت کریس اونز به مارول و نقش کاپتیان آمریکا به قوت خود باقی مانده است.

موفقیت‌‎های چشمگیر دنیای سینمایی مارول با نمایش دادن حماسه‌های ابرقهرمانانی همچون کاپیتان آمریکا و مرد آهنی، باعث شد تا شخصیت‌های این کمیک یکبار دیگر به محبوب‌ترین‌ کاراکترهای سینما تبدیل شوند. بدون شک یکی از پرطرفدارترین ابرقهرمانان MCU، کاپیتان آمریکا است که با هنرنمایی Chris Evans برای اولین بار در فیلم Captain America: The First Avengers روی پرده‌های سفید سینما رفت. حضور پررنگ این ابرقهرمان در مهم‌ترین فیلم‌های  دنیای سینمایی مارول با بازیگری کریس ایونز، باعث شد تا بسیاری از طرفداران این فیلم‌ها به دیدن او در این نقش عادت کرده باشند و همین موضوع، از جمله مواردی به حساب می‌آید که طرفداران را بعد از اتمام Avengers: Endgame نگران کرده است.

آخرین حضور این بازیگر در لباس کاپیتان آمریکا به فیلم Avengers: Endgame مربوط می‌شود که چند ماه پیش در سینماها اکران شد. با توجه به پایان‌بندی جذاب آن و سرنوشتی که برای شخصیت استیو راجرز در نظر گرفته شده بود، به نظر می‌رسید که دیگر شاهد بازگشت کریس ایونز به دنیای سینمایی مارول و بازیگری او در نقش کاپیتان آمریکا نباشیم اما این هنرپیشه، طی صحبتی که با اسکارلت جوهانسون (بازیگر نقش Black Widow در MCU) در برنامه Actors on Actors داشت، اظهار نظر جالبی در رابطه با این مسئله داشت.

کریس اونز در پاسخ به این سوال که آیا به دنیای مارول بازخواهی گشت، به اسکارلت جوهانسون گفت:

بازگشت من به مارول؟ وای! وقتی بلند می‌شوم، ناگهان همه چیز به جریان می‌افتد و هیچ چیز یکسانی وجود ندارد. هرگز نگو هرگز! من عاشق این شخصیت (کاپیتان آمریکا) هستم و نمی‌دانم که چه پیش می‌آید.

این بازیگر 38 ساله در ادامه‌ی صحبت‌های خود شروع و پایان داستان کاپیتان آمریکا در دنیای سینمایی مارول را کاملا درست و مناسب دانست و مدعی شد که با این وجود، شروع دوباره‌ی این شخصیت در سینما امکان‌پذیر است.

فکر می‌کنید در صورت عدم بازگشت کریس ایونز به مارول و نقش کاپیتان آمریکا، این شخصیت می‌تواند یکبار دیگر به یکی از محبوب‌ترین ابرقهرمانان MCU تبدیل شود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا