کاپیتان آمریکا از نقش Iron Man با بازی رابرت داونی جونیور می‌گوید

دنیای بعد از تونی استارک

نقش Iron Man

به گفته کریس ایوانز (Chris Evans)، بازیگر نقش کاپیتان آمریکا، هیچکس به جز خود رابرت داونی جونیور (Robert Downey.Jr) نمی‌تواند نقش Iron Man را بهتر بازی کند.

پس از اتفاق‌های فیلم Avengers: Endgame همه چیز درباره دنیای سینمایی مارول نیز عوض شد. وارد شدن به یک فاز جدید اگرچه با بازگشتن افرادی که توسط بشکن معروف ثانوس (Thanos) کشته شده بودند شروع شد، اما این پیروزی بدون فداکاری میسر نشد. تونی استارک خود را برای زدن بشکن نهایی فدا کرد، و بعد از آن نیز استیو راجرز به گذشته سفر کرد تا بالاخره با زن مورد علاقه خود در آرامش زندگی کند. با این وجود سریال‌های دنیای سینمایی مارول در حال روایت ادامه داستان هستند؛ جایی که واندا به اسکارلت ویچ تبدیل شده و سپر کاپیتان آمریکا دست کسی است که شاید هیچکس انتظارش را نداشت.

با این حال در مصاحبه اخیر کریس ایوانز، او اظهار کرده که عملا هیچکس به جز رابرت داونی جونیور نمی‌تواند نقش Iron Man را بازی کند.

نقش Iron Man مخصوص رابرت داونی جونیور است

نقش Iron Man

در جدیدترین قسمت از برنامه ACE Universal Presents، کریس ایوانز به عنوان مهمان دعوت شده و سوال‌های جالبی از او پرسیده شد. با این حال شاید مهم‌ترین و بهترین سوال این بود که اگر او بتواند نقش خود به عنوان کاپیتان آمریکا را با کسی عوض کند، آن شخص کدام یک از اعضای تیم انتقام جویان خواهد بود؟در جواب به این پرسش، ایوانز افراد بسیاری را نام برد اما هنگامی که به نقش Iron Man رسید، اظهار کرد که هرگز نمی‌تواند جای رابرات داونی جونیور را بگیرد؛ درواقع او اعلام کرد که هیچکس نمی‌تواند به خوبی او این نقش را بازی کند و انتخابش به عنوان Iron Man از بهترین تصمیم‌هایی بوده که کارگردانان حاضر در کمپانی مارول گرفته‌اند.من فکر نمی‌کنم هیچکس روی کره زمین وجود داشته باشد که بتواند کاری که رابرت داونی جونیور انجام داد را تکرار کند. متوجه منظورم هستید؟ من نقش او را مثل جیمز باند، سوپرمن یا بتمن نمی‌دانم که هر چند وقت یکبار بازیگرش عوض می‌شود. او (رابرت) مرد آهنی است. تمام.این درحالی است که وایات راسل (Wyatt Russel) که هم‌اکنون نقش جان واکر (John Walker) یا همان کاپیتان آمریکا جدید را بازی می‌کند در جواب به سوالی که درباره کریس ایوانز از او پرسیده شده بود اظهار کرده که هیچکس هم نمی‌تواند مانند ایوانز نقش کاپیتان آمریکا را بازی کند. به هرحال راسل هم‌اکنون نقش کاپیتان آمریکا جدید را بازی می‌کند که به نحوی حتی در خود MCU نیز جایگزین ایوانز محسوب می‌شود، اما اگر سریال The Falcon and Winter Soldier را دنبال کرده باشید به خوبی می‌دانید که او چقدر متفاوت است و الگو رفتاری مشابهی را با استیو راجرز ندارد.او (ایوانز) فوق‌العاده است. چه کسی به جز کریس ایوانز می‌تواند نقش کاپیتان آمریکا را بازی کند؟ به نظرم نکته مثبت درباره این سریال (The Falcon And Winter Soldier) این است که دقیقا چنین موردی را بزرگ می‌کند. طوری که انگار همه می‌خواهند بدانند که چه کسی نقش کاپیتان آمریکا بعدی را خواهد داشت. این آقا (جان واکر)؟به نظر من کمتر کسی مثل واکر این مشکل را در دنیای سینمایی مارول داشته که سعی کند تا خود را در یک دنیای پر از ابرقهرمان جای دهد. درواقع او به یکباره به عنوان کاپیتان آمریکا انتخاب شده و سعی دارد تا این نقش را به بهترین شکل ممکن بازی کند؛ اما به راه و روش خودش که به عنوان یک سرباز حرفه‌ای و شکارچی انسان خواهد بود. درست به مانند سرباز‌های عادی که برای کشتن دشمنان خود آموزش می‌بینند؛ آن‌ها استیو راجرز نیستند.به هرحال رابرت داونی جونیور در نقش Iron Man و کریس ایوانز در نقش Captain America هر دو از بهترین‌های دنیای سینمایی ماورل بوده‌اند؛ اما درباره جان واکر، بهتر است تا دیدن کامل تمامی قسمت‌های سریال The Falcon And The Winter Soldier صبر کنیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا