تریلر جدید کمیک بوک Children of the Atom با محوریت صحبت‌های خالقان منتشر شد

هر آنچه که باید درباره‌ی اعضای جدید مردان ایکس بدانید

تریلر جدید کمیک بوک Children of the Atom با محوریت صحبت‌های خالقان منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۰۴ فروردین ۱۳۹۹ ویدیو کمیک‌

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.شرکت مارول کامیکس به‌تازگی تریلر جدید کمیک بوک Children of the Atom را در فضای مجازی منتشر کرد. این ویدیوی تبلیغاتی جزئیات جدیدی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

مدیران مارول کامیکس در یک دوره اصرار زیادی داشتند که دنیای کمیک بوک‌های آن‌ها متفاوت از دنیای کمیک بوک‌های دی‌سی باشد. در آن دوره، معرفی دستیار برای ابرقهرمانان به امری معمول در کمیک بوک‌های دی‌سی تبدیل شده بود. به همین دلیل، چنین چیزی را در کمیک بوک‌های مارول شاهد نبودیم. البته استثناهایی مثل ریک جونز یا باکی بارنز وجود دارند اما تعداد این دستیاران به‌هیچ‌وجه قابل‌مقایسه با دی‌سی نیست.

ابرقهرمانان مارول از جمله مرد عنکبوتی یا مردان ایکس در دوران نقره‌ای کمیک بوک‌ها هیچ دستیاری نداشتند؛ زیرا این شخصیت‌ها در آن زمان نوجوان بودند. همزمان با افزایش سن این شخصیت‌ها، گروه‌های جدیدی مثل جنگجویان جدید (New Warriors) یا قهرمانان (Champions) معرفی شدند اما هیچ کدام حکم دستیار را برای شخصیت‌های اصلی نداشتند. آن‌ها بدون هیچ گونه راهنمایی از سوی ابرقهرمانان اصلی به مبارزه با دشمنان خود می‌پرداختند.

مارول چندی پیش از کمیک بوک‌های فرزندان اتم (Children of the Atom) رونمایی کرد که یک استثنا محسوب می‌شود. شخصیت‌های حاضر در این گروه قرار است تحت نظر جهش‌یافته‌هایی از جمله سایکلاپس، آرچ‌انجل، نایت‌کراولر، جین گری و گامبیت تعلیم ببینند تا مهارت‌های لازم را کسب کنند. در حالی که کمتر از چهار هفته تا انتشار اولین شماره از کمیک بوک‌های Children of the Atom فاصله داریم، مارول کامیکس تریلر جدیدی را با محوریت صحبت‌های ویتا ایالا (Vita Ayala) و برنارد چانگ (Bernard Chang) منتشر کرد.

برنارد چانگ که به عنوان تصویرگر در روند تولید حضور داشته، درباره‌ی کمیک بوک‌های Children of the Atom می‌گوید:

چیزهای زیادی هستند که می‌توانم درباره‌ی این کمیک بوک‌ها بگویم اما تنها به یک مورد بسنده می‌کنم. این یک مورد هم حضور شخصیت‌هایی کاملا جدید است. کمیک بوک‌های Children of the Atom پنج شخصیت جدید را شامل می‌شود که داستان حول محور آن‌ها می‌چرخد.

ویتا به طور دقیق و کاملی به گذشته، خانواده و هر چیز دیگری که می‌خواهید درباره‌ی این شخصیت‌ها بدانید پرداخته است. در ضمن، یکی از بخش‌های مهم داستان، واکنش مردان ایکس به ویژگی‌های شخصیتی جهش‌یافته‌های تازه‌وارد است.

ویتا ایالا که وظیفه‌ی نویسندگی را بر عهده داشته، سپس به معرفی اولیه‌ی شخصیت‌های جدید می‌پردازد. طبق صحبت‌های او، یکی از جهش‌یافته‌ها از برنامه‌ی تیک تاک استفاده می‌کند. دیگری عاشق کازپلی‌ها بوده و خود را به شکل شخصیت‌های معروف در می‌آورد. حتی یکی از آن‌ها تناسب اندام کار می‌کند و یک پیج ورزشی در اینستاگرام دارد. در صورت علاقه به کمیک بوک‌های مردان ایکس، توصیه می‌کنیم این تریلر را به‌طور کامل تماشا کنید.

در پایان، لازم به ذکر است که شماره‌ی یک کمیک بوک‌های Children of the Atom در تاریخ ۲۷ فروردین (مصادف با ۱۵ آوریل) به‌صورت فیزیکی و دیجیتالی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا