کارگردان چرنوبیل قسمت اول سریال The Last of Us را کارگردانی می‌کند

کریگ مازن، نیل دراکمن و یوهان رِنک با یک‌دیگر در تماس هستند

سریال The Last of Us

کارگردان مشهور سریال چرنوبیل، یوهان رِنک (Johan Renck)، قسمت اول سریال The Last of Us کارگردانی خواهد کرد.

محصول مشترک پلی‌استیشن پروداکشنز و HBO به‌زودی بر اساس بازی انحصاری و محبوب سونی یعنی The Last of Us ساخته می‌شود. اخبار زیادی پیرامون این مجموعه‌ی تلویزیونی به گوش می‌رسد که طرفداران را هیجان‌زده کرده است. کریگ مازن (Craig Mazin)، سازنده‌ی سریال چرنوبیل، قرار است نویسندگی و تهیه‌کنندگی سریال را بر عهده داشته باشد و نیل دراکمن، کارگردان بازی، در پروسه‌ی ساخت این مجموعه‌‌ی تلویزیونی سازندگان را همراهی می‌کند. همچنین یوهان رنک، کارگردان سریال موفق چرنوبیل، در این پروژه حضور خواهد داشت.

خبر خوب برای دوست‌داران بازی Last of Us و چشم انتظاران سریال این عنوان آن است که گوستاوو سانتائولایا (Gustavo Santaolalla) هم در این مجموعه‌ی تلویزیونی حضور خواهد داشت. علاقه‌مندان می‌توانند امید داشته باشند سریال The Last of Us به لطف حضور آهنگ‌ساز بازی آن، حس دلنشینی که بازی برای مخاطبین ایجاد کرده بود را بار دیگر در قالب یک مجموعه‌ی تلویزیونی به مخاطبان خود ارائه دهد. همچنین، کریگ مازین اعلام کرده کاراکتر الی قرار نیست در سریال تغییر چندانی داشته باشد. با این تفاسیر، هواداران انتظار زیادی از این مجموعه‌ی تلویزیونی خواهند داشت.

یوهان رِنک در صحبت‌های اخیر خود اطلاعات جالبی را درمورد این پروژه‌ی کلید نخورده ارائه کرده است. او می‌گوید به دلیل محبوبیت زیاد بازی The Last of Us، جزئیات کاراکترها و حتی رفتار و حالت‌هایشان اهمیت زیادی دارد و باید روی این موارد دقت زیادی خرج شود. رِنک می‌گوید به صورت هفتگی با کریگ مازن و نیل دراکمن در تماس است و درمورد این پروژه صحبت و هم‌فکری می‌کنند.

طبق اطلاعات منتشر شده، مراحل تولید سریال The Last of Us در تاریخ نامعلومی پس از انتشار بازی مورد انتظار The Last of Us Part 2 شروع و در نهایت از شبکه‌ی تلویزیونی HBO پخش می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا