صداپیشه‌ی جوئل: سریال The Last Of Us انتظارات را برآورده خواهد کرد

تروی بیکر از هیجان خود برای پخش اقتباس تلویزیونی The Last of Us می‌گوید

صداپیشه‌ی جوئل در The Last of Us Part II

تروی بیکر (Troy Baker)، صدا پیشه‌ی شخصیت جوئل، از هیجان خود برای سریال The Last Of Us می‌گوید و باور دارد که این سریال انتظارات را برآورده خواهد کرد.

در اوایل اسفند ماه سال پیش بود که سونی و استودیو ناتی‌داگ از ساخت سریالی با اقتباس از بازی The Last Of Us توسط شبکه HBO خبر دادند. کریگ مازن (Craig Mazin)، سازنده سریال چرنوبیل، نویسنده و تهیه‌کنندگی سریال را بر عهده داشته و نیل دراکمن، کارگردان بازی نیز قرار است در پروسه ساخت به او کمک کند. حال تروی بیکر در مصاحبه ای با مجله Fandom از هیجان و انتظار خود برای پخش این سریال صحبت کرده است.

بیکر که خود را از طرفداران ساخته‌های کریگ مازن می‌داند، معتقد است با وجود محبوبیت بسیار بالای بازی نزد طرفداران، ساخت اقتباسی تلویزیونی توسط مازن بسیار بهتر از ایده اولیه دراکمن برای ساخت فیلمی سینمایی خواهد بود.

اولین بار در سال ۲۰۱۴، اعلام شد که فیلمی بر اساس بازی The Last of Us با نویسندگی نیل دراکمن و کارگردانی سم ریمی در دساخت قرار دارد. با این حال، پس از سال‌ها تاخیر و مشکلات فیلم‌نامه، سرانجام ساخت آن لغو شد. بیکر در آن زمان نیازی به ساخت فیلمی سینمایی با اقتباس از بازی The Last of Us نمی‌دید. با این حال دارکمن همیشه باور داشت که افراد بسیاری در سراسر دنیا وجود دارند که شاید توانایی انجام بازی را نداشته یا به هر دلیلی به انجام آن علاقه‌مند نباشند، لذا تعریف داستان جوئل و الی در فرمت‌های دیگر همیشه برایش مهم بوده است. علی رغم دیدگاه پیشین بیکر، او نسبت به اقتباس تلویزیونی بازی بسیار خوش‌بین است.

من فکر می‌کنم که سیستم اپیزودی سریال کمک خواهد کرد تا بتوان داستان را به مراتب موثرتر تعریف کرد؛ زیرا تلاش برای تعریف تجربه‌ای ۱۶ ساعته در قالب فیلمی ۲ ساعته غیرممکن است. من فکر می‌کنم با ساخت سریال در چندین فصل، قادر خواهیم بود تا داستان را به طور دقیق و مشابه [داستان بازی] تعریف کنیم تا فرصتی عالی برای افراد بیشتری که خواهان تجربه داستان بازی هستند، فراهم شود.

تروی بیکر در ادامه توضیح می‌دهد با اینکه شاید سریال بتواند تجربه‌ای داستانی مشابه با بازی ارائه دهد، همچنان هیچ‌چیز جایگزین تجربه خود بازی نخواهد بود.

هیچ‌چیز نمی‌تواند جایگزین تجربه‌ی بازی شود. با این حال  فکر می‌کنم [اقتباس تلویزیونی The Last of Us] می‌تواند تجربه نزدیکی به بازی ارائه دهد. با سریال می‌توانیم تجربه‌ای متقاوت و مشابه در اختیار کسانی که به هر دلیلی قادر به تجربه بازی نبوده‌اند، قرار دهیم.

کریگ مازن قبلا گفته بود که تا روند توسعه‌ی بازی The Last of Us Part II به اتمام نرسد، شروع مراحل تولید سریال امری محال است. همچنین در کنار این موضوع، پس از تاخیرهای مجدد و لو رفتن بخش‌هایی از بازی  The Last of Us Part II قرار شد این بازی اکشن ماجراجویی در تاریخ ۳۰ خرداد (نوزدهم ژوئن) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شود.

The Last of Us Part II بالغ بر صد گیگ حجم خواهد داشت و هم‌اکنون برای پیش‌خرید دیجتالی روی فروشگاه پلی استیشن قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا