چارلی کاکس پاسخ می‌دهد: بهترین پانیشر سینما و تلویزیون کیست؟

همچنان آینده این شخصیت در MCU مشخص نیست

بهترین پانیشر سینما و تلویزیون

چارلی کاکس در بخشی از مصاحبه اخیر خود با وب سایت Forbes نظرش را درباره بهترین پانیشر سینما و تلویزیون اعلام کرده است.

فرانک کسل ملقب به پانیشر شاید به اندازه مرد عنکبوتی یا مرد آهنی مشهور نباشد اما از شخصیت‌های کمیک بوکی محبوب به شمار می‌رود. همین محبوبیت باعث شد طی دهه‌های گذشته اقتباس‌های متعددی با محوریت او ساخته شود. اولین اقتباس به دهه ۸۰ میلادی مربوط می‌شود. دولف لاندگرن (Dolph Lundgren) که چهره‌ای محبوب در میان علاقه‌مندان به فیلم‌های اکشن به شمار می‌رفت، فرانک را جلوی دوربین به تصویر کشید. حدودا دو دهه بعد نوبت به تماس جین (Thomas Jane) رسید. چهار سال بعد هم ری استیونسون (Ray Stevenson) این شخصیت را به تصویر کشید. در حوزه تلویزیون شرایط متفاوت بوده و طی چند دهه‌ای که از معرفی شخصیت می‌گذرد، تنها جان برنثال (Jon Bernthal) به عنوان او جلوی دوربین رفته است.

چارلی کاکس (Charlie Cox) یک بازیگر انگلیسی بوده و نقش مت مورداک را در سریال بسیار محبوب Daredevil ایفا کرد. او اخیرا با سایت Forbes مصاحبه‌ای انجام داد تا تبلیغی برای سریال جدیدش، یعنی Kin انجام داده باشد. مطابق انتظار، گفتگو تنها به اثر مزبور خلاصه نشده و بحث به سمت Spider-Man: No Way Home کشیده شد. طبق شایعه‌ها کاکس در این اثر بار دیگر نقش مورداک را ایفا می‌کند. مطابق انتظار، هنرپیشه انگلیسی ترجیح داده درباره جدیدترین محصول مارول صحبت نکند اما نظرش را درباره بهترین پانیشر سینما و تلویزیون اعلام کرده است:

چیزی نمی‌توانم بگویم جز اینکه کسی را نمی‌شناسم بهتر از جان برنثال بتواند نقش پانیشر را ایفا کند. این شخصیت، محبوب بوده و مردم دیوانه‌وار دوستش دارند. بنابراین، اگر می‌خواهند بار دیگر از این شخصیت استفاده کنند، امیدوار هستم دوباره با برنثال انجامش دهند؛ چون او بهترین نسخه را به تصویر کشید.

نظر مشابهی راجع به کریستن ریتر (Krysten Ritter) دارم. می‌دانم جسیکا جونز به اندازه فرانک کسل شناخته‌شده نیست اما عملکرد ریتر عالی بوده است. عجب سریال عالی‌ای بود!

بهترین پانیشر سینما و تلویزیون

کریستن ریتر در مصاحبه‎‌ای که با وب سایت Screen Rant انجام داد، فاش کرد برای ایفای دوباره نقش جسیکا جونز لحظه‌شماری می‌کند. او همچنین گفت عاشق شخصیت مزبور بوده و ایفای نقش آن برایش بسیار لذت‌بخش بوده است. جان برنثال هم دوست دارد بار دیگر فرانک کسل را به تصویر بکشد اما مانند ریتر برای آن لحظه‌شماری نمی‌کند. به طور دقیق‌تر، تاکید داشت چندان به این موضوع فکر نمی‌کند.

پس از اینکه اولین تریلر Spider-Man: No Way Home منتشر شد، شایعه‌ها پیرامون بازگشت چارلی کاکس به Marvel Cinematic Universe قوت گرفت. اگرچه او تاکید داشت گمانه‌زنی‌ها اشتباه بوده و ساعدهای قابل‌مشاهده در یکی از صحنه‌ها به او تعلق ندارند، طرفداران جملاتش را جدی نگرفتند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه نسخه آیمکس تریلر در سینماها به نمایش درآمد. از آنجایی که نسخه آیمکس نسبت تصویر بزرگتری دارد، به وضوح می‌توان دید فرد مزبور مت مورداک نیست.

Spider-Man: Far From Home که یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های پاییز بوده و تا به این لحظه، حضور دکتر اختاپوس، گرین گابلین و الکترو در آن قطعی شده است. کاربران همچنین با بررسی صحنه‌های مختلف به این نتیجه رسیده‌اند که مرد شنی و لیزارد هم در داستان حضور دارند. در انتها، لازم به ذکر است Far From Home از تاریخ  ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سالن‌های نمایش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا