تاریخ اکران جدید Chaos Walking با بازیگری تام هالند، اعلام شد

هزینه‌ی فیلمبرداری دوباره‌ی برخی صحنه‌ها ۱۵ میلیون دلار خواهد بود

تاریخ اکران جدید Chaos Walking

شرکت لاینزگیت سرانجام تاریخ اکران جدید Chaos Walking را مشخص کرد. این اثر علمی-تخیلی و نوجوانانه قرار است اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای برود.

پس از پایان یافتن سری فیلم‌های The Hunger Games در سال ۲۰۱۵ میلادی، شرکت لاینزگیت تصمیم گرفت تا به سراغ کتاب نوجوانانه‌ی دیگری رفته و یک اقتباس سینمایی دیگر را با الهام از آن شکل دهد. نتیجه‌ی چنین تصمیم گیری از سوی مدیران، آغاز روند ساخت فیلم Chaos Walking بوده است. این اثر بر اساس رمان‌هایی به همین نام نوشته‌ی پاتریک نس (Patrick Ness) ساخته شده و در آینده‌ای نزدیک جریان دارد؛ مردها قابلیت خواندن ذهن دیگران و حیوانات را پیدا کرده‌اند و تمامی زن‌ها هم به خاطر ابتدا به یک نوع ویروس کشته شده‌اند.

تاد هِویت، شخصیت اصلی داستان، طی اتفاقاتی با زنی مرموز به نام ویولا اید ملاقات کرده و به کمک او راه حلی برای مشکلی کنونی مردها پیدا می‌کند. این دو در ادامه‌ی ماجراجویی‌های خود به رازهایی درباره‌ی گذشته پی می‌برند. تام هالند (Tom Holland) نقش تاد هویت و دیزی ریدلی (Daisy Ridley) هم نقش ویولا را در این اثر نوجوانانه بر عهده دارد. مدس میکلسون (Mads Mikkelsen) هم به عنوان آنتاگونیست قصه جلوی دوربین ظاهر شده است. وظیفه‌ی کارگردانی هم روی دوش داگ لیمان (Doug Liman) قرار دارد که پیش از این روی فیلم‌های Edge of Tomorrow و The Bourne Identity کار کرده بود.

روند فیلمبرداری Chaos Walking در سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز شد تا محصولی نهایی برای اکران در ۲۰۱۹ آغاز شود اما اوایل سال ۲۰۱۸ گزارشی در فضای مجازی منتشر شد که ادعا می‌کرد جدیدترین محصول لاینزگیت نیاز به فیلمبرداری دوباره‌ی تعدادی از صحنه‌ها داشته و این موضوع ممکن است به تاخیر در اکران منجر شود. با اتمام سال ۲۰۱۹ میلادی و عدم اکران این فیلم، طرفداران رمان‌ها مطمئن شدند که گزارش وب سایت هالیوود ریپیورتر درست بوده است.

شرکت لاینزگیت با ارسال بیانیه‌ای برای وب سایت ددلاین، تاریخ اکران جدید Chaos Walking را اعلام کرد. بر این اساس، علاقه‌مندان از تاریخ ۳ بهمن سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۲ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱) قادر خواهند تا به تماشای اقتباس سینمایی رمان‌های پاتریک نس بپردازند. اگرچه در بیانیه‌ی لاینزگیت اشاره‌ای به دلیل این تاخیر نشده است اما این موضوع احتمالا با برنامه‌ی کاری تام هالند و دیزی ریدلی مرتبط است. هالند طی چند سال گذشته در فیلم‌های مختلفی از دنیای سینمایی مارول حضور داشته است. ریدلی هم به ایفای نقش رِی در فرنچایز جنگ ستارگان پرداخته است.

در یکی از گزارش‌های قدیمی آمده بود فده آلوارز (Fede Álvarez)، کارگردان Evil Dead ،Don’t Breathe و The Girl in the Spider’s Web قرار است در روند فیلمبرداری دوباره به اعضای تیم اصلی تولید کمک کند. در حال حاضر مشخص نیست آیا به تیم تولید ملحق می‌شود یا طی این مدت پشیمان شده است. در ضمن اگر گزارش‌ها صحیح باشند، فیلمبرداری دوباره‌ی صحنه‌ها باعث شده تا بودجه‌ی تخصیص داده شده برای این فیلم، ۱۵ میلیون دلار افزایش داشته باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا