ادامه‌ی بازی Celeste در دستور کار تیم توسعه‌ی این بازی نیست

بعد از انتشار محتوای قابل دانلود، استودیو سازنده به ساخت عنوان جدیدی می‌پردازد

ادامه‌ی بازی Celeste در دستور کار تیم توسعه‌ی این بازی نیست نیکان صبوری ۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
ادامه‌ای برای بازی Celeste

یکی از افراد کلیدی تیم مت میکز گیمز اعلام کرد که برنامه‌ای برای ادامه‌ی بازی Celeste در نظر گرفته نشده است. این تیم بعد از اتمام و انتشار محتوای قابل دانلود به ساخت عنوان جدیدی خواهد پرداخت.

کارگردان بازی Celeste، مت تورسون در بیانیه‌ای اعلام کرد که او و تیم Matt Makes Games فعلا برنامه‌ای برای ساخت ادامه‌‌ای از این بازی را ندارند و بعد از انتشار محتوای قابل دانلود که به صورت رایگان عرضه می‌شود، به ساخت بازی دیگری می‌پردازند.

مت تورسون می‌گوید:

ما واقعا نمی‌خواهیم ادامه‌ای برای Celeste بسازیم. شاید در آینده نظرمان تغییر کند ولی در حال حاضر نمی‌دانیم چگونه باید دنباله‌ای درستی از این بازی ارائه دهیم. از طرف دیگر ما بیشتر به این علاقه داریم که در انتشار بعدی خود یک اثر جدید را معرفی کنیم.

Matt Thorson توضیح می‌دهد که محتوای قابل دانلود بازی Celeste شامل Chapter شماره 9 با نام Farewell است که آخرین محتوای اضافه‌ی این بازی خواهد بود. این قسمت به صورت رایگان برای تمام پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد که حاوی 100 مرحله‌ی جدید است. با این تعداد مجموع مراحل بازی به 800 می‌رسد. محتوای قابل دانلود این بازی، خط داستانی جداگانه‌ای خواهد داشت و شامل 40 دقیقه موسیقی تازه در کنار مکانیک‌ها و توانایی‌های جدید است.

این محتوای اضافه بسیار حجیم است و تورسون نمی‌خواهد این توقع را در بازیکنان به وجود آورد که سایر DLCها هم رایگان خواهد شد. او می‌گوید:

اول از همه باید به این موضوع بپردازیم. واقعا علاقه‌ای نداریم که کسانی را در انتظار این بگذاریم تا محتوای بزرگی مانند این به صورت رایگان عرضه شود.

ما می‌خواهیم برای تمام مخاطبین مشخص کنیم که تنها قادر هستیم که این محتوای اضافه‌ی را رایگان عرضه کنیم زیرا که در حال حاضر شدیدا شرایط خوبی داریم. این چیزی نیست که برای همه‌ی توسعه دهندگان معقول باشد، از جمله ما در آینده.

با توجه به بیانیه‌های بالا تیم مت میکز گیمز به جای ساخت ادامه‌ی بازی Celeste به توسعه‌ی عنوان جدیدی خواهد پرداخت. آخرین محتوای قابل دانلود این بازی یعنی Chapter 9: Farewell در تاریخ 18 شهریور 1398 (9 سپتامبر 2019) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی به صورت کاملا رایگان منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا