بازی Celeste در Epic Store به مدت یک روز رایگان شد

تا ساعت ۱۹:۳۰ امروز مهلت دارید

Celeste در Epic Store

اگر جزو کسانی هستید که بازی Celeste را تجربه نکرده‌اید، می‌توانید امروز این بازی را به صورت رایگان از Epic Store دریافت کنید.

امسال سال بسیار خوبی برای دارندگان حساب کاربری در فروشگاه اپیک گیمز بود. بازی‌های بسیار زیادی رایگان شد که بعضی از آن‌ها ارزش بالایی داشتند ولی پروسه‌ی رایگان کردن بازی‌ها همچنان ادامه دارد. همانطور که می‌دانید کمپانی اپیک برای سال نو میلادی برنامه‌ی ویژه‌ای تهیه کرده که در آن برای ۱۲ روز، ۱۲ عنوان را به‌صورت رایگان در دسترس عموم قرار می‌دهد. امروز در ششمین روز از این پروسه قرار داریم و شرکت اپیک عنوان بسیار زیبای Celeste را به‌عنوان هدیه‌ی سال نوی میلادی انتخاب کرده است.

Celeste یک عنوان پلتفرمینگ دو بعدی بوده که توسط Matt Makes Games تولید و منتشر شده است. این بازی یکی از بهترین عناوین سال گذشته به حساب می‌آید که در رویداد The Game Awards سال ۲۰۱۸ میلادی توانست جایزه‌ی بهترین بازی مستقل را دریافت کند. Celeste امسال برای دومین بار در فروشگاه اپیک رایگان می‌شود و اگر شما جزو کسانی هستید که این بازی را تجربه نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنم که هر چه زود‌تر این اثر را دریافت کنید.

تخفیف‌های سال نو میلادی Epic Store از تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۸ (۱۹ دسامبر ۲۰۱۹) آغاز شده و تا آخرین روز سال ۲۰۱۹ میلادی یعنی ۱۰ دی ۱۳۹۸ (۳۱ دسامبر ۲۰۱۹) ادامه خواهد داشت. اگر شما هم اکنون بازی Celeste را دریافت کنید، می‌توانید برای همیشه در اکانت خود نگه دارید. لازم به ذکر است که تنها تا ساعت ۱۹:۳۰ امشب برای دریافت این عنوان فرصت دارد و بعد از آن بازی دیگری رایگان می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا