1%
  • 0/10

بازی Cyberpunk 2077 به آخر خط رسید

دیگر منتظر محتواهای جدید نباشید

بازی Cyberpunk 2077 به آخر خط رسید ۰ ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
پشتیبانی بازی Cyberpunk 2077

با استناد بر بیانیه استودیوی سی‌دی پراجکت رد، پشتیبانی از بازی Cyberpunk 2077 دیگر به پایان رسیده است.

نزدیک چهار سال از انتشار بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ می‌گذرد؛ اثری که اگرچه در ابتدا با انتقادهای شدید بازیکن‌ها روبه‌رو شده بود، اما در پی پشتیبانی‌های تیم سازنده و عرضه آپدیت‌های متعدد، در حال حاضر در شرایط مطلوبی قرار دارد. این بازی پیش‌تر میزبان بسته الحاقی فانتوم لیبرتی و به‌روزرسانی شماره ۲.۰ بود که در کنار محتواهای تازه، ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه شده است.

حال، به نظر می‌رسد که Cyberpunk 2077 به آخر خط رسیده و از این پس هیچ محتوای جدید و آپدیت بزرگی برای آن عرضه نخواهد شد. در واقع، استودیوی سی‌دی پراجکت رد به تازگی در پیامی اعلام کرده که کار آن‌ها با این بازی به اتمام رسیده و خبری از آپدیت بزرگ و بسته الحاقی جدیدی نخواهد بود.

گیب آماتانگلو، کارگردان بازی در این زمینه توضیح می‌دهد:

بله. کار ما به پایان رسیده است. البته، ممکن است که هر از چند گاهی یک سری موارد کوچک دیگر به بازی اضافه شوند؛ آن هم فقط به خاطر اینکه گاها در هنگام تجربه بازی چیزهایی را کشف می‌کنید که دردسری ایجاد نمی‌کنند یا اینکه به سادگی می‌توان آن را به بازی اضافه کرد. همچنین، برخی از توسعه‌دهندگان وقت اضافی برای این کار دارند.

با توجه به اظهارات گیب آماتانگلو، ظاهرا سی‌دی پراجکت در آینده آپدیت‌های جزئی و کوچکی را برای بازی منتشر می‌کند که این به‌روزرسانی‌ها تغییراتی در بازی به وجود نمی‌آورند و صرفا بخشی از مشکلات ریز را برطرف خواهند کرد. دقت داشته باشید که چنین رویکردی از سوی تیم سازنده چندان هم دور از انتظار نبود؛ چرا که آن‌ها به طور جدی در حال ساخت دو بازی The Witcher 4 و Cyberpunk 2 هستند.

لازم به ذکر است بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. به علاوه، کاربرهای نسل نهم می‌توانند بسته الحاقی فانتوم لیبرتی نیز را نیز به طور جداگانه خریداری و تجربه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments